Мінекономіки на 2020 рік розроблено низку варіантів підтримки розвитку підприємництва в сільській місцевості для сільгоспвиробників. Нижче представлені програми підтримки для різних видів сільськогосподарської діяльності.

Київська обласна державна адміністрація повідомляє, що з жовтня 2018 року в Україні функціонує американська п'ятирічна програма допомоги ІІ5АІО «Конкурентноспроможна економіка України» (далі - КЕУ) з бюджетом 42 млн. дол. США.

Інформуємо, що у зв’язку з набранням чинності 18 грудня 2017 року Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки відповідно до вимог Директиви 2011/92/ЄС та забезпечив виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що може відобразитися на процесах прийняття рішень про провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації буде проведено тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення основних положень Закону.

При Ставищенській райдержадміністрації створено консультативно-інформаційна служба "гаряча лінія" з питань захисту прав споживачів .При потребі звертатись за номером телефону - (4564)-5-28-21

   В приміщенні Ставищенського центру надання адміністративних послуг за адресою смт Ставище вул..Сергія Цимбала 37/2 приймаються звернення, повідомлення (скарги) від споживачів, суб'єктів господарювання про небезпечну нехарчову продукцію з подальшою передачею відповідним органам виконавчої влади.

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh