Надрукувати

Управління фінансів Ставищенської районної державної адміністрації Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної (тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника) посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління фінансів Ставищенської РДА згідно з Наказом управління фінансів Ставищенської РДА  від 15.07.2019 року №36 .

Прийом документів буде здійснюватися Конкурсною комісією в термін до 30.07.2019 року включно.  На вакантну посаду, на яку оголошено конкурс, визначено  умови  проведення конкурсу.  Перелік тестових питань розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління фінансів Ставищенської райдержадміністрації від 15.07.2019 року №36

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

управління фінансів Ставищенської РДА

Загальні умови

Посадові обов’язки

1.   Проводить аналіз бюджетних запитів головних розпорядників коштів та  забезпечує роботу по перевірці та затвердженню пpоектів пaспоpтів бюджетних пpогpaм від головних розпорядників бюджетних коштів.

2. Розглядає звіти про виконання видаткової частини бюджету, допомагає готувати звіт по виконанню планів по мережі , штатах і контингентах бюджетних установ і пояснюючу записку до них.

3. Готує і подає в головне фінансове управління контрольні завдання по видатковій частині бюджету в частині за яку є відповідальною.

4. Внесення розпоряджень на фінансування в програму   АІС «Місцеві бюджети».

5. Складання довідок про внесення змін у річний та помісячний розпис районного бюджету по субвенціях на пільги та субсидії.

6. Приймати, перевіряти кошториси від органу соціального захисту населення, проводити контроль та фінансування по субвенціях на пільги та субсидії.

7. Помісячне зведення та подання заборгованості по бюджетних організаціях по тепло енергоносіях до департаменту фінансів Київської ОДА.

8. Проводити аналіз потреби коштів по бюджетних  організаціях району на  енергоносії.

9. Виконує інші доручення в межах функціональних обов'язків.

10. В разі відсутності начальника відділу доходів та видатків бюджету подавати інформацію по відділу в частині, за яку є відповідальним.

11. Виконувати термінові завдання начальника управління фінансів та безпосереднього керівника відділу.

12. Дотримуватись правил внутрішнього службового розпорядку та етики поведінки державного службовця.

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України „Про державну службу”, інших        нормативно - правових актів з питань оплати праці працівників державних органів, штатного розпису.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, де особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка  (Особова картка державного службовця, затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року № 156, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України          31 серпня 2016 року за № 1200/29330);

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

8) особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, в тому числі про підтвердження досвіду роботи.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у звязку з цим розумного пристосування, подає заяву (за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби,             затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Строк подання документів для участі в                конкурсі - 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням (за потреби)

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

Конкурс проводиться за адресою:

09400, Київська область, Ставищенський район,        смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 44, управління фінансів Ставищенської районної державної адміністрації.

 

Конкурс проводиться такими етапами:

1) прийняття рішення про оголошення конкурсу;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законом вимогам;

5) проведення тестування та визначення його результатів - 31 липня 2019 року о 10.00 год.;

6) проведення співбесіди та визначення її результатів;

7) проведення підрахунку результатів конкурсу та визначення переможця конкурсу і другого за результатами конкурсу кандидата;

8) оприлюднення результатів конкурсу.

За рішенням конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління фінансів Ставищенської  районної державної адміністрації дату та час проведення етапів конкурсу кандидата буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Круцюк Тетяна Володимирівна

контактний телефон: (04564) 2-52-59, 5-15-47

адреса електронної поштиstav-fin@ukr.net

управління фінансів Ставищенська районна державна адміністрації,

щодня з 09.00 год. до 17.00 год.,

у п’ятницю - з 09.00 год. до 15.30 год.,

обідня перерва - з 13.00 год. до 14.00 год.,

крім вихідних днів

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища, степеня молодшого бакалавра або бакалавра економічного спрямування

2

Досвід роботи

Без досвіду, але надаватиметься перевага кандидату з досвідом роботи на посадах бухгалтера (головного бухгалтера)  підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Уміння працювати з комп’ютером

Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office. Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Знання сучасних технологій з електронного урядування, вміння використовувати комп’ютерно-копіювальну техніку, програмне забезпечення, засоби зв’язку.

2

Ділові якості

1) вміння вирішувати комплексні завдання;

2)вміння розподіляти роботу;

3) вміння працювати з великими масивами інформації;

4) діалогове спілкування (письмове і усне).

3

Особистісні якості

1) комунікація, тактовність, повага до інших ;

2) співпраця та налагодження партнерської взаємодії;

3) відкритість, комунікабельність, дисциплінованість, порядність.

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України “Про державну службу”;

Закону України “Про запобігання корупції”.

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання у бюджетній сфері Бюджетного кодексу України, інші Закони, Укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України та інші нормативно-правові акти.

Приклади якостей особи, які можна використовувати, заповнюючи умови (на підставі заявки):

ділові якості – аналітичні здібності, здатність ризикувати, діалогове спілкування (письмове і усне), навички управління, навички контролю, лідерські якості, вміння розподіляти роботу, вміння активно слухати, виваженість, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стійкість, вміння уступати, адаптивність, вміння вести перемовини, організаторські здібності, навички наставництва, стресостійкість, вимогливість, оперативність, вміння визначати пріоритети, вміння аргументовано доводити власну точку зору, стратегічне мислення, обчислювальне мислення, навички розв’язання проблем, уміння працювати в команді тощо;

особистісні якості – інноваційність, креативність, ініціативність, надійність, порядність, чесність, дисциплінованість, чуйність, тактовність, готовність допомогти, емоційна стабільність, контроль емоцій, комунікабельність, повага до інших, відповідальність, рішучість, автономність, неупередженість, гнучкість, наступність тощо. (Примітка Додатку до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посаддержавної служби категорій «Б» і «В» (пункт 8).

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

Категорія: Управління фінансів
Перегляди: 553