Надрукувати

Розпорядження голови Ставищенської РДА від 04.04.2019 №69 Про закінчення опалювального сезону в населених пунктах Ставищенського району у 2018-2019 роках

 

C:\Users\Galich\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif

СТАВИЩЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04 квітня 2019 року                        смт Ставище                                    № 69

Про закінчення опалювального сезону в населених пунктах Ставищенського району

у 2018-2019роках

 

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про теплопостачання”, „Про житлово-комунальні послуги”, пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 143 ,,Питання споживання природного газу”, пункту 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і      мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України        від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/14464 (із змінами):

  1. Рекомендувати виконавчим комітетам селищної та сільських рад завершити з 5 квітня 2019 року опалення закладів освіти та закладів охорони здоров’я Ставищенського району.
  1. Закінчити з 15 квітня 2019 року опалювальний сезон у населених пунктах Ставищенського району.
  1. Рекомендувати комунальному закладу ,,Ставищенська центральна районна лікарня” Ставищенської районної ради Київської області завершити опалення з 15 квітня 2019 року.
  1. Відповідальність за дотриманням вимог порядку відключення споживачів від систем теплопостачання покласти на голів виконавчих комітетів селищної та сільських рад, закладів освіти - на начальника відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації Плахотнюк О.М., закладів охорони здоров’я на - головного лікаря комунального закладу „Ставищенська центральна районна лікарня” Ставищенської районної ради Київської області Воропая Ю.О., директора комунального некомерційного підприємства „Ставищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Ставищенської районної ради Київської області Гогунець В.М. та суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, транспортування теплової енергії та надання послуг з теплопостачання, а також споживачів теплової енергії незалежно від організаційно-правових форм та форм власності.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Ставищенської районної державної адміністрації Кошіля С.П.

Голова адміністрації                                                          В. РЕПЕТА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший заступник голови

Ставищенської районної державної адміністрації

С. КОШІЛЬ

Категорія: Офіційна інформація
Перегляди: 374