Календар новин  

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Користувач  

   

Розклад руху автобусів на приміських автобусних маршрутах.

Ставище АС – Попружна
( у звичайному режимі)
Рейс № 61 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів Відстань, км. Рейс № 62
Прибуття год.хв. Стоянка хв. Відправлення хв. Прибуття год.хв.
Стоянка хв. Відправлення хв.
6:20 0 Ставище АС 22.0 7:25
6:42 1 6:43 17.0 Брилівка 5.0 7:01 1 7:02
6:50 22.0 Попружна 0.0 6:55
Відправляється з смт Ставище: 6:20; 10:00.
Відправляється з с. Попружна: 6:55; 10:40.

Ставище АС – Стрижавка через Сухий Яр
(у звичайному режимі)
Рейс № 31 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів Відстань, км. Рейс №: 32
6:00 0 Ставище АС 23.0 7:35
6:07 1 6:08 6.0 траса 17.0 7:26 1 7:27
6:14 1 6:15 10.0 + Винарівка 13.0 7:19 1 7:20
6:26 1 6:28 19.0 Червоне 4.0 7:05 1 7:06
6:31 1 6:32 21.0 Сухий Яр 2.0 7:02 1 7:03
6:35 23.0 Стрижавка 0.0 7:00
Відправляється з смт Ставище: 6:00; 11:20.
Відправляється з с. Стрижавка: 7 :00; 12:20.

Ставище АС – ТОРЧИЦЯ через Кривець та Василиху
(у звичайному режимі)
Рейс № 41 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів Відстань, км. Рейс № 42
6:00 0 Ставище АС 21.0 7:20
6:07 1 6:08 6.0 траса 15.0 7:11 1 7:12
6:09 1 6:10 7.0 Кривець 14.0 7:09 1 7:10
6:20 1 6:21 15.0 +Василиха 6.0 6:58 1 6:59
6:23 1 6:24 16.0 Василиха 5.0 6:56 1 6:57
6:30 21.0 Торчиця 0.0 6:50
Відправлення з смт Ставище: 6:00; 11:20.
Відправлення з с. Торчиця: 6:50; 12:10.

Ставище АС – Юрківка через Винарівку
(у звичайному режимі)
Рейс № 91 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів Відстань, км. Рейс № 92
7:00 0 Ставище АС 20.0 8:10
7:07 1 7:08 6.0 траса 14.0 8:01 1 8:02
7:10 1 7:11 7.0 +Винарівка 13.0 7:58 1 7:59
7:18 2 7:20 13.0 +Сніжки 7.0 7:50 1 7:51
7:23 1 7:24 16.0 Юрківка 4.0 7:45 1 7:46
7:30 20.0 Торчицький Степок 0.0 7:40
Відправлення з смт Ставище: 7:00; 11:20.
Відправлення з с. Торчицький Степок: 7:40; 12:00.

Ставище АС – Полковниче через Ясенівку
( у звичайному режимі)
Рейс № 11 Найменування зупиночних пунктів Рейс № 12
6:30 0 Ставище АС 25.0 7:35
6:33 1 6:34 2.0 Ставище (маслозавод) 14.0 7:29 3 7:32
6:35 1 6:40 5.0 +Журавлиха 11.0 7:23 2 7:25
6:52 1 6:53 12.0 Ясенівка 4.0 7:10 2 7:12
7:00 16.0 Полковниче 0.0 7:05
Відправляється з смт Ставище: 6:30; 10:30.
Відправляється з с. Полковниче: 7:05; 11:05.

Ставище АС – Мостище через Розкішну
( у звичайному режимі)
Рейс № 81 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів Відстань, км. Рейс № 82
7:10 0 Ставище АС 6.0 7:45
7:10 1 7:11 0.5 лікарня 5.5 7:43 1 7:44
7:13 1 7:14 1.5 готель 4.5 7:40 1 7:41
7:16 1 7:17 3.0 школа 3.0 7:37 1 7:38
7:18 1 7:19 3.5 КСП 2.5 7:35 1 7:36
7:20 1 7:21 4.0 лісництво 2.0 7:34 1 7:35
7:21 1 7:22 4.5 тубдиспансер 1.5 7:32 1 7:33
7:25 6.0 Розкішна ( Мостище) 0.0 7:30
Відправлення з смт Ставище: 7:10
Відправлення з с. Розкішна (Мостище): 7:30

Ставище АС – Журавлиха
( у звичайному режимі)
Рейс № 51 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів Відстань, км. Рейс № 52
7:00 0 Ставище АС 17.0 8:00
7:10 1 7:11 8.0 +Антонівка 9.0 7:50 1 7:51
7:16 1 7:17 11.0 +Брилівка 6.0 7:45 1 7:46
7:25 17.0 Журавлиха 0.0 7:40
Відправляється з смт Ставище: 7:00; 11:00
Відправляється з с. Журавлиха: 7:40; 11:40

Ставище АС – Любча через Гостру Могилу
( у звичайному режимі)
Рейс № 101 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів Відстань, км. Рейс № 102
7:00 0 Ставище АС 23.0 8:15
7:09 1 7:10 7.0 +Кривець 16.0 8:04 1 8:05
7:14 1 7:15 10.0 Іванівка 13.0 7:59 1 8:00
7:21 1 7:22 14.0 Багатирка 9.0 7:53 1 7:54
7:31 1 7:32 21.0 Гостра Могила 2.0 7:42 1 7:43
7:35 23.0 Любча 0.0 7:40
Відправлення з смт Ставище АС: 7:00; 11:00
Відправлення з с. Любча: 7:40; 11:40

Ставище АС – Красилівка (кільцевий)
( у звичайному режимі)
Рейс № 71 Відстань, км. Найменування зупиночних пунктів
6:15 0 Ставище АС
6:33 1 6:34 15.0 Гейсиха
6:43 1 6:44 22.0 Станіславчик
6:48 2 6:50 25.0 Красилівка
6:55 1 6:56 30.0 Бесідка
7:00 1 7:01 33.0 Розумниця
7:15 1 44.0 Ставище
Відправлення з смт Ставище (кільцевий): 6:15; 9:30; 15:00.

 

   

Понад два десятки мобільних бригах вакцинуватимуть жителів К...

25 січня 2021
Понад два десятки мобільних бригах вакцинуватимуть жителів Київщини проти COVID-19

Київщина готується до проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції. Наразі в області вже створили 23 мобільні бригади, які проводитимуть щеплен...

За добу захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Киї...

25 січня 2021
За добу захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 24 січня.

Відсьогодні Київщина виходить з локдауну

25 січня 2021
Відсьогодні  Київщина виходить з локдауну

Із 25 січня Україна виходить з локдауну. Тож відсьогодні Київщина повернеться до адаптивного карантину та тих протиепідемічних обмежень, які діяли в г...

Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення ма...

22 січня 2021
Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими

   Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими. Саме тому на К...

Привітання голови РДА з Днем Соборності України

22 січня 2021
Привітання голови РДА з Днем Соборності України

Шановні жителі Ставищенщини! Вітаю вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України! 22 січня 1919 року відбулась історична по...

Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах

21 січня 2021
Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах

Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення.

За добу на Київщині захворювання на коронавірус виявили в 23...

21 січня 2021
За добу на Київщині захворювання на коронавірус виявили в 235 жителів

Захворювання на коронавірус виявили в 235 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 20 січня.

Під час локдауну на Київщині працюють понад шість сотень дит...

21 січня 2021
Під час локдауну на Київщині працюють понад шість сотень дитсадків

На Київщині під час локдауну продовжують працювати 682 заклади дошкільної освіти. Їх відвідує близько 50% дітей від загальної кількості.

Граничний тариф на розподіл газу встановлено на рівні 1,79 г...

21 січня 2021
Граничний тариф на розподіл газу встановлено на рівні 1,79 грн за кубометр

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні встановила граничний тариф на роз...

На Київщині проведуть аудит тарифів на комунальні послуги

21 січня 2021
На Київщині проведуть аудит тарифів на комунальні послуги

На Київщині готуються до проведення комплексного аудиту тарифів на комунальні послуги. Йдеться про вартість води, електроенергії, опалення та газу для...

В Ставищі продовжується проведення інформаційно – роз’яснюва...

21 січня 2021
В Ставищі продовжується проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо популяризації електронних послуг Пенсійного фонду України.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) провела  інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення селища,...

Жителям Київщини покроково пояснили, як обрати газопостачаль...

20 січня 2021
Жителям Київщини покроково пояснили, як обрати газопостачальника

Жителі Київщини мають право самостійно обирати для себе постачальників газу. Це стосується побутових споживачів, які проживають як у власних будинках,...

Комунальники продовжують обробляти дороги Київщини

19 січня 2021
Комунальники продовжують обробляти дороги Київщини

Дороги загального користування державного значення Київщини для уникнення небезпеки руху через негоду впродовж минулої доби, 18 січня, обробили за доп...

Ставищенським РС було проведено бесіди в рамках Всеукраїнськ...

19 січня 2021
Ставищенським РС було проведено бесіди в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

18 січня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» співробітники Ставищенського районного сектору провели роз’яснювальні бесіди...

Жителі Київщини можуть змінити постачальника газу в онлайні...

19 січня 2021
Жителі Київщини можуть змінити постачальника газу в онлайні за 15 хвилин

Жителі Київщини мають можливість змінити постачальника газу на більш вигідного в дистанційному режимі. Процедура займає орієнтовно 15 хвилин.

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh