Налаштування

Размір шрифту:
Кольори
Зображення

Параметри

Звичайна версія

z dnem buhgaltera UkrayiniШановні бухгалтери Ставищенського району!

   Вітаю  Вас з святом Днем Бухгалтера!

Від вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер життєдіяльності району .  Адже саме ви забезпечуїте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави в цілому. Бухгалтер є на кожному підприємстві, у кожній установі та у кожній організації. Саме бухгалтери володіють найповнішою інформацією про реальний фінансовий стан суб’єктів господарської діяльності.  Ця інформація допомагає  у прийнятті правильних управлінських рішень.  Прийміть  щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю  вам та  вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

з повагою, голова Ставищенської РДА В.Репета

Відповідно до Постанови КМУ № 389 від 04.06.2015 року для поновлення пільги «Багатодітна сім’я» потрібно надати до місцевого органу соцзахисту  :

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації

03 березня 2020 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 172 „Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка”.

IMG 5424 300x225В Київській обласній державній адміністрації триває активна робота з удосконалення системи надання публічних послуг та сервісів, у тому числі в електронному вигляді.

kjg 1За даними Центру громадського здоров’я, станом на 15 липня в Україні підтверджено 55 607 випадків COVID-19, з них 28 131 одужав, 1427 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 836 випадків.

bez imeni 1 21 1024x614 300x180В період з 15 липня по 1 вересня 2020 року триватиме заборона на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах в зоні діяльності Київського рибоохоронного патруля. Про це йдеться в наказі Управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області від 07.07.2020 року № НОД-318/6. З документом можна ознайомитися за посиланням. Заборону встановлено з метою збереження та охорони популяції раків у період їх другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі.