Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Авторизація

Опитування

Оцініть роботу РДА [Всі опитування]

Добре
Задовільно
Незадовільно
Мені байдуже

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: nadm | ДатаДата: Сьогодні, 10:15

Управління Пенсійного фонду України у Ставищенському районі повідомляє:

23 лютого 2017 року спеціалістами управління буде проводитися виїзний прийом громадян за місцем проживання в с. Василиха саме:

З 11.00 до 12.00 в приміщенні Василиської сільської ради.

 

Начальник відділу обслуговування громадян Т. Ліжевська

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: Вчора, 14:42
Участь управління ПФУ у Ставищенському районі у засіданні колегії Ставищенської РДА17 лютого 2017 року перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Ставищенському районі Діна Кошинська взяла участь у засіданні колегії Ставищенської РДА.
    Одним з питань порядку денного було питання легалізації зайнятості та виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 1 січня 2017 року розміру мінімальної заробітної плати 3200 грн. Також, було наголошено, що у зва»язку із встановленням розміру мінімальної заробітної плати значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.
    
Інформація управління ПФУ у Ставищенському районі
АвторАвтор: nadm | ДатаДата: Вчора, 09:23

Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсій. Одержувати пенсію через відділення поштового зв»язку або через уповноважені установи банків – особистий вибір кожного пенсіонера.

Виплата пенсій через банківські установи – це складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, що забезпечує економію пенсійних коштів на витрати, пов’язані із доставкою пенсій.

Одержання пенсій через банки має ряд переваг, а саме:

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 20-02-2017, 16:27
У разі звільнення (припинення діяльності,пов’язаної з отриманням доходу,що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) особа повідомляє орган,що призначає пенсію,за місцем перебування на обліку як одержувача пенсії про дату звільнення (припинення такої діяльності ) шляхом подання заяви
Документими, які підтверджують,що особа не працює (не провадить діяльність,пов’язану з отриманням доходу,що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування),є : трудова книжка,індивідуальні відомості про застраховану особу та відомості про відсутність інформації  про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця за наявними в органі,що призначає пенсію,даними.
АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 17-02-2017, 10:29
Зустріч з учасником АТО

Сьогодні заступник начальника управління ПФУ у Ставищенському районі Даценко О.І. провів зустріч з учасником АТО Сторожуком Максимом Леонідовичем.

Під час зустрічі Олександр Іванович розповів про зміни, внесені до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення учасників проведення антитерористичної операції. Із6 лютого 2017 року набудуть чинності зміни до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо права на дострокове призначення пенсії за віком військовослужбовцям,особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ,які брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення. Олександр Іванович зазначив зазначив, що розширено перелік осіб,які мають право на призначення дострокової пенсії за віком та право на пенсію в разі втрати годувальника за нормами законів України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та "Про пенсійне забезпечення осіб,звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Начальник відділу обслуговування громадян Т. Ліжевська

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 16-02-2017, 14:35
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення Радянських військ із Афганістану відбулися вчора біля пам’ятного знаку воїнам Афганцям в парку селища. До урочистостей долучилися працівники управління Пенсійного фонду України у Ставищенському районі.

 

Інформація УПФУ у Ставищенському районы

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 10-02-2017, 09:28
Зустріч з учасником АТО

10 лютого 2017 року заступник начальника управління ПФУ у Ставищенському районі Даценко О.І. провів зустріч з членом громадської організації учасників АТО Ковтуном Олександром Григоровичем.

Під час зустрічі Олександр Іванович розповівпро зміни, внесені до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення учасників проведення антитерористичної операції. Із 6 лютого 2017 року набудуть чинності зміни до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”щодо права на дострокове призначення пенсії за віком військовослужбовцям,особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ,які брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення. Олександр Іванович зазначив зазначив, що розширено перелік осіб,які мають право на призначення дострокової пенсії за віком та право на пенсію в разі втрати годувальника за нормами законів України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та "Про пенсійне забезпечення осіб,звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Начальник відділу обслуговування громадян Т. Ліжевська


АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 9-02-2017, 11:45
Зустріч у трудовому колективі

08 лютого 2017 року заступник начальника управління ПФУ у Ставищенському районі Даценко О.І. провів зустріч у трудовому колективі агропромислового розвитку Ставищенської РДА.

Під час зустрічі Олександр Іванович ознайомив присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, які відбулися з 01 грудня 2016 року, порядком перерахунку та виплати пенсії. Проінформовано присутніх про накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Учасники зустрічі ознайомлені про можливість отримання роз"ясень за телефоном гарячої лінії, веб - порталу електронних послуг, також були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур"єр».

Начальник відділу обслуговування громадян Т. Ліжевська

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 8-02-2017, 14:33
          Про участь у семінарі - навчанні.Необхідність розв”язання проблем реабілітації учасників АТО нині є одним з найбільш значущих питань,якому приділяється значна увага у нашій державі. Багатогранність завдань медичної реабілітації постраждалих в АТО потребує ефективного функціонування цієї системи як самостійного напряму клінічної та соціальної медицини. Зокрема про важливість та необхідність даної допомоги і йшла мова на навчанні в якому взяв участь заступник начальника управління ПФУ у Ставищенському районі Олександр Даценко,яке відбулося днями в Ставищенській РДА.

Начальник відділу обслуговування громадян Т. Ліжевська
АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 8-02-2017, 14:31
Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення                 на виїзному прийомі  08 лютого 2017 року начальник управління ПФУ у Ставищенському районі Потієвський О.П. провів виїзний прийом у с. Брилівка.
Під час прийому Олександр Павлович ознайомив присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, перерахунку та виплати пенсії. Також були популяризовані матеріали,які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур»єр».Начальник відділу обслуговування громадян Т. Ліжевська