Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Авторизація

Рекомендуємо

ПогодаАвторАвтор: nadm | ДатаДата: Вчора, 16:00
Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України управління Пенсійного фонду України у Київській області доводить до відома, що з ухваленням Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в червні 2011 року Україна взяла на себе зобов’язання щодо захисту прав, зокрема, вразливих верств населення, покращення їхнього доступу до правосуддя шляхом надання безоплатної правової допомоги.
Подаємо інформацію про роботу Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зазначивши їх адреси.
АвторАвтор: nadm | ДатаДата: Вчора, 15:58
З 20.06.2017 року в с. Гостра Могила працює агентський пункт Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
Агентський пункт надає такі послуги громадянам:
• отримання консультацій щодо законодавства про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування;
• довідкову інформацію (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом);
АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 14-07-2017, 14:45
В рамках всеукраїнської казначейської акції на Ставищенщину  завітав оберіг казначейської родини – карта «Вишивана моя Україна»В рамках всеукраїнської казначейської акції на Ставищенщину завітав оберігВ рамках всеукраїнської казначейської акції на Ставищенщину  завітав оберіг казначейської родини – карта «Вишивана моя Україна» казначейської родини – карта «Вишивана моя Україна».Ця карта створена руками майстрів, які присвятили себе не тільки казначейській справі, а й мистецтву народної вишивки. Кожен охочий мав можливість ознайомитися з історією карти та побачити вишиту символіку свого краю. Не таємниця, що вишиванка – це розповідь, яку вміє прочитати не кожен. А хто посвячений в таїнство цієї прадавньої науки, що передається з покоління в покоління, може взнати і почитати історію тої чи іншої вишиванки чи орнаменту. Вишиванка прийшла до нас ще з прадавніх часів, і по сьогоднішній день зачаровує та заворожує. Адже коли жінка вишиває сорочку чи рушник – вона закладає часточку своєї душі і саме тому це є найсильнішим оберегом життя та кохання. Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» була започаткована з нагоди 25-ї річниці незалежності України. Початок вишиванню розпочато 8 серпня 2016 року в Управлінні Казначейства у місті Дзержинськ (нині місто Торецьк) у Донецькій області. В рамках всеукраїнської казначейської акції на Ставищенщину  завітав оберіг казначейської родини – карта «Вишивана моя Україна»В рамках всеукраїнської казначейської акції на Ставищенщину  завітав оберіг казначейської родини – карта «Вишивана моя Україна»
АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 12-07-2017, 16:19
З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області проводяться виїзні прийоми та зустрічі у трудових колективах.

Так, 12 липня 2017 року заступник начальник Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Даценко Олександр спільно з начальником Ставищенського відділу обслуговування громадян Кошинською Діною провели виїзний прийом мешканців та зустрічі в трудових колективах с. Гейсиха с. Станіславчик та с. Красилівка Ставищенського р-ну.
АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 11-07-2017, 15:22

12 липня 2017 року з 09.00 год. до 13.00 год. відбудеться прийом громадян спеціалістами Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресою:

с.Гейсиха в приміщенні Гейсиської с/ради о 09.00 годині.

с.Станіславчик в приміщенні Станіславчиської с/ради о 10.00 годині.

с.Красилівка в приміщенні Красилівської с/ради о 11.00 годині.

З питань:

- надання загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органами Пенсійного фонду, ведення обліку (коригування відомостей) про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 10-07-2017, 15:02

Трагедія на воді

7 липня 2017 року о 09:50 на пункт зв’язку 8-Державної пожежно-рятувальної частини смт Ставище надійшло повідомлення від оперативного чергового Ставищенського ВП Сквирського ВП ГУ НП в Київській області про те, що у водоймі с. Розкішна по вулиці Завгороднього ймовірно втопилася людина. Відразу було направлено черговий караул на місце пригоди, після чого було встановлено, що дійсно по вулиці Завгороднього в с. Розкішна було виявлено тіло у водоймі. Працівниками ДСНС було вилучено його з води.

Шановні громадяни!

Рятувальники Ставищенського РС ГУ ДСНС України звертається до громадян району та селища з проханням дотримуватися основних вимог безпечної поведінки на воді.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: більшість людей гине, купаючись в необладнаних місцях, нещасні випадки найчастіше відбуваються при порушенні правил поведінки на воді.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ, що основними умовами безпеки - є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді.

 

1. Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2. Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.

3. Не слід купатися нетверезим.

4. Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в своїх силах.

5. Не стрибайте з берега, пірсів, дерев.

Дотримуючись цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах, ви забезпечите собі і оточуючим радісний, приємний і головне - безпечний відпочинок.

 

Начальник караулу 8-ДПРЧ смт Ставище

Бойко О.В.

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 10-07-2017, 12:11

Всі трактористи, комбайнери, помічники комбайнерів, шофери та інші працівники повинні пройти пожежно-технічний мінімум по охороні врожаю.

Біля зерноочисних токів, а також там, де скиртують солому, місця для куріння відвести на відстані не ближче 30 метрів від цих місць на очищеному від сухої трави та стерні майданчику, який позначити таб­личкою з написом: «МІСЦЕ ДЛЯКУРІННЯ».

При підготовці до збирання врожаю:

З початку дозрівання хлібів і до кінця збирання забезпечити цілодобову охорону хлібних масивів.

Масиви хлібів перед збиранням розбиваються на ділянки площею не більше 50 гектарів кожна, для чого робляться прокоси шириною 10-12 метрів, хлібну масу та солому з прокосів прибирають, а по середині прокосу вздовж його проорюють смугу шириною – 6 метрів.

Хлібні поля поблизу лісних масивів, доріг та залізниць треба оборати смугами шириною не менше од­ного метра.

При скиртуванні грубих кормів:

Під час скиртування соломи необхідно додержуватися встановлених розмірів та розривів.

Не можна розташовувати скирти поблизу електромереж, телефонних та радіотрансляційних ліній, магістральних та проїжджих доріг.

При скиртуванні соломи тракторними волокушами на гаку троса волокуші (з метою запобігання тертя об кільце) необхідно приварити обмежувач.

Автомашини і трактори, які працюють на скиртуванні та заготівлі грубих кормів, повинні бути обладнані іскрогасниками, вогнегасниками та штиковою лопатою.

Щоб запобігти самозайманню в скиртах грубих кормів, їх слід скиртувати тільки сухими.

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 6-07-2017, 09:34

12 липня 2017 року з 09.00 год. до 13.00 год. відбудеться прийом громадян спеціалістами Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресою:

 

с.Гейсиха в приміщенні Гейсиської с/ради о 09.00 годині.

с.Станіславчик в приміщенні Станіславчиської с/ради о 10.00 годині.

с.Красилівка в приміщенні Красилівської с/ради о 11.00 годині.

 

З питань:

- надання загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органами Пенсійного фонду, ведення обліку (коригування відомостей) про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 5-07-2017, 15:12

За шість місяців 2017 року в Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ та її відділеннях 12415 громадян отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків. Ця послуга є найбільш запитуваною з усіх адміністративних послуг, які надаються в Центрі обслуговування платників. Зокрема, у червні реєстраційний номер отримали 2029 громадян.

Варто нагадати, що для того, щоб вперше отримати реєстраційний номер громадянин особисто (або через представника) подає до органу фіскальної служби заяву за формою №1ДР - Облікову картку фізичної особи – платника податків та пред'являє документ, що посвідчує особу, зокрема, громадяни України – паспорт громадянина України.

Для отримання номера облікової картки неповнолітнім дітям достатньо одному із батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та власного паспорта заповнити зазначену заяву.

Якщо громадянин з релігійних чи інших міркувань бажає відмовитись від реєстраційного номера облікової картки платника податків, то про своє рішення він повинен повідомити податковий орган у порядку, передбаченому Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів №779 від 10.12.2013 року. В такому випадку до паспорта громадянина вноситься відповідна відмітка. Такому платнику надається право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Адже право платників на відмову від ідентифікаційного номера збережено у Податковому кодексі України.

Білоцерківська ОДПІ

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 5-07-2017, 15:11

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області доводить до відома платників, що 05.05.2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від17.03.2017 №369 «Про затвердження Змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015року №578», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10.04.2017 за №478/30346. З метою приведення декларацій платників, які застосовують спрощену систему оподаткування, у відповідність до норм Податкового кодексу України наказом №369 внесені зміни до форм:

- податкової декларації платникаєдиного податку – фізичної особи – підприємця;

- податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи);

- податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.

Звітувати за новими формами декларацій платники-спрощенці повинні з ІІІ кварталу 2017 року.

Ознайомитись з вищезазначеним наказом можна у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі, який розміщено на веб-порталі ДФС України за посиланням: http://zir.sfs.gov.ua, або в бюлетені «Офіційний вісник України» від05.05.2017 №36.

Білоцерківська ОДПІ