Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Авторизація

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 20-04-2017, 11:59

Ставищенський район: рятувальники завітали в гості до учнів Гостро Могильської ЗОШ18 квітня у Гостро Могильській ЗОШ (1-3 ступення) в рамках проведення Ставищенський район: рятувальники завітали в гості до учнів Гостро Могильської ЗОШ«Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники продемонстрували пожежно-технічнеобладнання та устаткування для порятунку людей на водних об’єктах та при надзвичайних ситуацій. Розповіли про призначення гідравлічних ножиць тадомкрата. Кожен зі школярів мав змогу одягти бойовий одяг рятувальника та спорядження. А для закріплення інформації працівники ДСНС показали як правильно гасити осередок умовної пожежі за допомогою «ствола першої допомоги». Дітям надзвичайно сподобалася пожежна техніка, і вони з радістю увійшли в роль рятувальників.

 

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 18-04-2017, 11:59
Управління Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні Київської області надає роз’яснення щодо відображення інформації про створення нового робочого місця, так, для цього, насамперед необхідно уточнити, що якщо робоче місце створено у зв'язку із збільшенням штатної чисельності працівників, то новим воно буде вважатися тільки при умові, що за попередні 12 місяців у цього роботодавця не було скорочення середньомісячної чисельності працівників. Якщо ця норма додержана, то в Звіті по ЄСВ за формою Додатку 4 інформація про дату створення нового робочого місця повинна бути відображена в таблиці 5 додату 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (Далі - Порядок).
АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 18-04-2017, 11:57

I група платників єдиного податку - це фізичні особи, які не використовують працю найманих осіб та мають граничний обсяг доходу за 1 рік – 300 000 гривень.

Вид діяльності - роздрібний продаж товарів на ринках та/абo надання побутових послуг населенню (cписок цих послуг дивіться в пп. 291.7 ст.291 Податкового кодексу України).

Платники єдиного податку першої групи мають право сплачувати єдиний внесок у сумі не менше за 0,5 мінімального страхового внеску (абз.2 п. 3 ч.1 ст. 7 Закону № 2464), що на сьогодні становить 352 грн. ((3200*22%)/ 2= 352)

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 14-04-2017, 14:23

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 15 квітня 2017 року при потребі в коштах на виплату пенсій та грошової допомоги установами поштового зв’язку та уповноваженими банками на квітень 2017 року 63503,50 тис. грн. профінансовано 40825,11 тис. грн.

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 14-04-2017, 14:22

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області практикують проведення виїзних прийомів та зустрічей у трудових колективах. Так, 13 квітня 2017 року спеціалістами управління було проведено виїзний прийом мешканців та зустрічі в трудових колективах с. Василиха, с. Кривець Ставищенського р-ну.

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 14-04-2017, 14:18
Спільне засідання з державним інспектором праці в районі.

13 квітня 2017 року з метою забезпечення виконання рішення Уряду щодо дотримання законодавства про оплату праці в розмірі не менше мінімальної, спеціалісти Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (смт. Ставище), провели нараду за участю державного інспектора праці в районі Територіальної державної інспекції праці в Київській області.

Представники засідання проводили моніторинг звітності платників, які нараховують заробітну плату менше мінімальної та розглянули питання щодо проведення заходів з «детінізації» зайнятості населення та легалізації доходів застрахованих осіб.

 

Інформація Сквирського ОУПФУ Київської області

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 13-04-2017, 12:28

Ставищенський район: фахівці Держслужби провели екскурсію пожежною частиною13 квітня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» фахівці ДСНС Ставищенський район: фахівці Держслужби провели екскурсію пожежною частиноюорганізували екскурсію у 8-Державній пожежно-рятувальній частині Ставищенського району. Для вихованців Розкішнянського дошкільного закладу це була справжня феєрія. Незабутнє враження на дітлахів справила демонстрація пожежно-технічного обладнання, пожежного автомобіля та гідравлічних інструментів автомобіля першої допомоги. Малеча мала можливість відчути себе справжніми рятівникам: одягали бойовий одяг та спорядження, працювали з гідравлічними інструментами. Також, в ході проведення екскурсії, фахівці Держслужби розповіли дітям правила пожежної безпеки в побуті та на лісових масивах. Найголовніше, що ці заходи навчають дошкільнят бути обережними та уважними в багатьох життєвих ситуаціях, а ці знання та навички їм допоможуть у повсякденному житті.

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 12-04-2017, 10:05

Білоцерківська ОДПІ доводить до відома платників, що 7 квітня 2017р. опублікована Постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017р. № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначена вище постанова набирає чинності через 30 днів після опублікування. Тобто, з 8 травня 2017р. суб’єкти господарювання, що здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, відповідно переліку, затвердженого Постановою, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій відповідно норм чинного законодавства не залежно від обраної системи оподаткування.

З переліком груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій можна ознайомитись на шпальтах газети «Урядовий кур’єр» № 66/2017 від 7 квітня 2017р., на сайті Урядового порталу або звернутись в Центри обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ та відділень.

Білоцерківська ОДПІ

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 12-04-2017, 10:04

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області нагадує, що до закінчення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016 року, залишилось менше місяця. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до органів фіскальної служби за місцем реєстрації.

Громадянин зобов’язаний подати до 3 травня 2017 року податкову декларацію у таких випадках:

- при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами;

- при отриманні іноземних доходів;

- в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.

Обов'язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

- від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

- виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених ІV розділом ПКУ;

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу ПКУ;

- у вигляді об'єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ.

Нагадуємо, що для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2016 року, громадяни подають декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2017 року включно. Отже, не зволікайте – виконайте свій конституційний обов’язок та задекларуйте отримані доходи!

Білоцерківська ОДПІ

АвторАвтор: nadm | ДатаДата: 11-04-2017, 14:55
    Пенсійний фонд, як і інші державні органи, реорганізується.
    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», окремі управління Пенсійного фонду України Київської області реорганізовуються шляхом злиття та приєднання. Внаслідок реорганізації чисельність управлінь скоротиться з 27 до 14. Варто зазначити, що значно скоротиться керівний та адміністративний склад управлінь, а кількість тих працівників, які безпосередньо займаються прийомом громадян, перерахуванням та виплатою пенсій практично не зміниться. Ця реорганізація спрямована на покращення якості обслуговування кожного громадянина