Календар новин  

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Рекомендуємо  

Офіційне інтернет-представництво
Верховна Рада України
Урядовий портал
Київська обласна державна адміністрація
Українське національне інформаційне агенство
ДПА в Київській області
Державний реєстр виборців
   

Користувач  

   

prapor stavyscheПрапор Ставищенського району має традиційні розміри, відношення його ширини і висоти виражається пропорцією 2 на 3 (h). 

Поле Прапора поділяється на три частини:

Дві однакових за розміром горизонтальних частин з блакитного ( верхній ) та жовтого (нижній) кольорів, третій - малинового кольору у формі рівнобедреного трикутника, основою якого є ширина Прапора зі сторони його кріплення з вершиною на відстані 1/3 висоти Прапора, що вклинюється в смуги возз'єднані блакитного і жовтого кольорів.


Герб Ставищенського районуГерб Ставищенського району складається з великого щита. Щит Герба має велику класичну форму, розділений на верхнє (блакитне) та нижнє (малинове) поле. Нижній лівий і правий кути заокруглені в правильній (рівномірній) формі до центру нижньої частини щита.

На верхньому полі частини щита розміщується зображення постаті Пресвятої Богородиці Покрова з омофором.

У нижній частині щита розміщується по центру точно навхрест козацька шабля та стріла, а по середині, на місці їх пересічення, між ними гетьманська булава.

У самому низу щита, в його заокругленій частині на білому фоні зображена хвиля голубого кольору.

Унизу щит прикрашений дубовим зеленим листям та коричневими жолудями з трьох грон по три жолуді в кожній, а також зеленим листям калини з червоними гронами калини з трьох грон по п'ять плодів у кожній гроні.

Дубове листя з жолудями та калинове листя з гронами калини розділені річкою - бантом кольорів Державного Прапора України і обвиває їх. Вище - листя дуба та калини, які обіймають щит відповідно з лівої та правої сторонни розташовані по три колоски пшениці, які мають по дев'ять зернин кожний.

Над верхньою частиною щита розміщуються 23 геральдичні символи, що відображають 22 сільські та одну селищну ради, які працюють в районі.

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh