Надрукувати

C:\Users\Galich\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif

СТАВИЩЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

           від 08 вересня 2017 року                       № 475

Про розроблення детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,3971 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Ставищенської селищної ради Ставищенського району Київської області

Розглянувши заяву громадянина Христевича Анатолія Андрійовича, відповідно до вимог статей 6, 13, 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 19 Закону України ,,Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року         № 555 ,,Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року           № 290 ,,Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за                № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 ,,Склад та зміст детального плану території”:

  1. Розробити детальний план території земельної ділянки загальною площею 5,3971 га, яка розташована по вул. Степовій, 19 за межами населеного пункту на території Ставищенської селищної ради Ставищенського району Київської області для будівництва та обслуговування виробничих та офісних будівель.
  1. Замовником розроблення детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,3971 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Ставищенської селищної ради Ставищенського району Київської області визначити Ставищенську районну державну адміністрацію.
  1. Фінансування робіт з розроблення детального плану території даної земельної ділянки здійснити за рахунок коштів заявника громадянина Христевича Анатолія Андрійовича.
  1. Сектору містобудування та архітектури Ставищенської районної державної адміністрації спільно з заявником громадянином Христевичем Анатолієм Андрійовичем забезпечити:

4.1) укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має в своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

4.2) оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Ставищенської районної державної адміністрації;

4.3) організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до вимог чинного законодавства України;

4.4) подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                  О.В. Тертичний

Василюк В.М.

Шалієвська Т.С.

Ківшар О.В.

Бовсуновська Т.В.

Категорія: Нормативні документи
Перегляди: 1377