Календар новин  

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Рекомендуємо  

Офіційне інтернет-представництво
Верховна Рада України
Урядовий портал
Київська обласна державна адміністрація
Українське національне інформаційне агенство
ДПА в Київській області
Державний реєстр виборців
   

Користувач  

   

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Ставищенській районній державній адміністрації відбудуться 22 лютого 2019 року в актовому залі Ставищенської районної ради. Початок зборів об 14.00

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при районній державній адміністрації:

Даценко

Іван Іванович

голова Ставищенської селищної організації ветеранів України;

Бармін

Павло Григорович

представник громадської організації «Обєднання учасників бойових дій АТО Ставищенського району»

Шалієвський

Петро Антонович

голова громадської  організаії «Спілка пасічників Ставищенського краю»

Назарчук

Дмитро Іванович

головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційно – оборонної роботи апарату Ставищенської районної державної адміністрації;

Потієвський

Олександр Павлович

начальник відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційно – оборонної роботи апарату Ставищенської районної державної адміністрації.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 234 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від    5 листопада 2008 р. № 976 і від 03 листопада 2010 р. № 996”

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства) і провадять діяльність на території району. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в  установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як  володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з  питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено сайті Ставищенської райдержадміністрації.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

У разі виявлення невідповідності документів, поданих інститутом громадянського суспільства, встановленим цим Положенням вимогам  ініціативна група не пізніше ніж за 15 календарних днів до проведення установчих зборів письмово та в електронній формі інформує про це інститут громадянського суспільства з пропозицією щодо їх усунення протягом семи календарних днів.

            Документи приймаються ініціативною групою за адресою: 09400, смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, буд. 35/1 на 2-му поверсі Ставищенської райдержадміністрації. Тел. 52842, факс 22906 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при Ставищенській   райдержадміністрації


ПАМ’ЯТКА

щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Ставищенській районній державній адміністрації

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Ставищенській районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації:

1.   Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

2.   До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при райдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України і провадять діяльність на території району.

3.   Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 234 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від    5 листопада 2008 р. № 976 і від 03 листопада 2010 р. № 996, а отже, він є обов’язковим.

4.   Крім обов’язкових документів (див. п.4 зразка заяви) просимо Вам надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді (на диску CD): на 1 арк. формату А4, розмір шрифту - Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті Ставищенської райдержадміністрації  у розділі «Кандидати до складу громадської ради при райдержадміністрації».

     У випадку наявності додаткових запитань просимо звертатися до відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційно-оборонної роботи апарату адміністрації.

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при Ставищенській   райдержадміністрації

 

 

Приклад заяви інституту громадянського суспільства

для підтвердження участі в установчих зборах

 

БЛАНК

інституту громадянського суспільства

 

№ ___ від ___________ 20__ р.

 

Ініціативній групі з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при _________ райдержадміністрації

 

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться _________________ 20_____ року візьме уповноважений представник ____(повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації) , який є кандидатом на членство в громадській раді при __________________________________.

повна назва ІГС)___ не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради.

До заяви додаються:

1.   Рішення керівника ІГС (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

2.   Копії документів про легалізацію ІГС.

3.   Інформація про результати діяльності ІГС протягом 2009-2010 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

4.   Біографічна довідка делегованого представника ІГС (не більше 1 стор. тексту на ар. А4).

5.   Електронна версія документів, зазначених у п.3-5 заяви (на CD-диску).

(повна назва ІГС)___ не заперечує щодо розміщення матеріалів про діяльність організації.

Підпис Прізвище, ім’я, по-батькові керівника ІГС

 

М.П. (за наявності)

 


 

Приклад виписки з протоколу засідання правління (ради, зборів тощо) ІГС

 

Витяг з протоколу

засідання правління ______ районної громадської організації «Нове життя»

 

____ ____________ 2010року                                                                           №___

м. Кіровоград

Присутні: Іванцова О.В. – голова правління;

Ареф’єв І.О. – заступник голови правління;

Члени правління: Іванова А.І.; Круглова Л.В.; Федоров Р.Р.; Кустова С.А.; Ткач І.С.

 

Порядок денний:

1.  Про участь представника організації в установчих зборах по обранню громадської ради при ___________________.

Вирішили:

1. Делегувати для участі в установчих зборах по обранню складу громадської ради при ___________________. Іванцову О.В. - голову правління організації.

2. Підготувати документи для реєстрації щодо участі у зборах.

Відповідальні: Іванцова О.В., Круглова Л.В. Термін: до 12 грудня 2010 року.

Головуючий Іванцова О.В.

Секретар Круглова Л.В.

 


 

Приклад біографічної довідки уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

Біографічна довідка уповноваженого представника ІГС

на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

ІВАНЦОВА Ольга Вікторівна

Працює

 

Голова правління Кіровоградської районної громадської організації «Нове життя»

Громадянство

 

громадянка України

Число, місяць і рік народження

 

03.06.1966

Місце народження

 

Україна, м. Кіровоград

Освіта

 

Повна вища‚ Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С. Пушкіна, 1989 рік, історія, вчитель історії

Науковий ступінь, вчене звання

 

не має

Володіння мовами

 

Українська, російська, англійська

Нагороди, почесні звання

 

не має

Досвід роботи у виборних органах

 

депутат Кіровоградської міської ради, з 11.2010 р.

Т р у д о в а д і я л ь н і с т ь

10.1983 до 09.1984

 

піонервожата середньої школи № 3, м. Кіровоград

09.1984 до 07.1989

 

студентка Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна

07.1989 до 09.1992

 

вчитель історії ЗОШ № 6 м. Кіровоград

09.1992 до 02.1999

 

тимчасово не працювала

 02.1999 до т.ч.

 

голова правління Кіровоградської обласної громадської організації «Нове життя».

Д о д а т к о в а і н ф о р м а ц і я

Членство в ІГС

з 1995 по 1999 р. – член Кіровоградської міської організації «ДЕНЬ»

Особисті досягнення голова громадської ради при Кіровоградському МВК

 

Контактна інформація

м. Кіровоград, вул. Пашутіна, 8, оф.3, тел.: 0522-11-22-33, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Можливий напрямок роботи у громадській раді

комісія з питань регуляторної політики

 

 

.

Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років

 

БЛАНК

інституту громадянського суспільства

 

ІНФОРМАЦІЯ*

про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 20___-20___ років

 

1. Назва ІГС

2. Скорочена назва ІГС.

3. Дані про легалізацію ІГС.

4. Адреса, контакти.

5. Мета та напрями діяльності.

6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органів при ОВВ.

7. Програми та проекти, реалізовані протягом звітного періоду ( назва проекту, мета, партнери, учасники, кінцевий результат), проведена робота.

Посада уповноваженої особи Підпис Ініціали, прізвище

М.П. (за наявності)

 

*Інформація про результати діяльності ІГС за період 2009-2010 роки слід подавати обсягом не більше 2 стор. тексту формату А4.

 

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh