Календар новин  

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Рекомендуємо  

   

Користувач  

   
   

skor1skor3Сьогодні, 22 червня, в смт. Ставище  відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Ветерани Другої світової війни, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ та організацій селища  зібрались до меморіалу загиблих у місцевому парку відпочинку  , де відбувся мітинг та покладання квітів до пам'ятника   загиблим  воїнам.

skor2skor4Відкрив мітинг голова районної ради ветеранів Іван Даценко. «Для мільйонів людей 22 червня 1941 року трагічна дата. Цей день став початком найкривавішої війни в історії українського народу. Чотири роки жахливих подій забрали життя більше ніж десяти мільйонів українців. Сьогодні ми повинні згадати тих, хто у жорстокій битві виборював перемогу та поліг смертю хоробрих на фронтах, в катівнях, таборах смерті.
Нажаль, знову в нашій країні відбуваються військові дії, гинуть люди, руйнуються міста. Тисячі знедолених людських життів… Але наші мужні захисники, як і багато років назад їх діди та батьки, виборють свободу рідної землі. Ми віримо в незламний дух наших патріотів та в те, що в Україні нарешті настане довгоочікуваний мир» ,- зазначив у своєму виступі голова ветеранської організації.  У жалобних заходах взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Кошіль, голова районної ради Віктор Малаш, селищний голова Володимир Кошинський. Під час проведення заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять жертв війни в Україні. Аналогічно в усіх сільських радах району відбулися мітинги-реквієми, покладання вінків і квітів до пам'ятників загиблим, поминальні панахиди до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. 

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh