Календар новин  

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Рекомендуємо  

   

Користувач  

   

pap116 травня 2018 року на базі Ставищенського РЦСССДМ відбулася інформаційна зустріч-нарада «Послуга патронату: пошук та первинний набір кандидатів у патронатні вихователі» керівництва Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з громадою Ставищенського району.

         Київський обласний ЦСССДМ представляли Калгіна Людмила Григорівна, в.о. директора центру, та Савченко Олена Миколаївна, начальник відділу організаційно-правової роботи. Вони надали методичну допомогу  працівникам  Ставищенського РЦСССДМ з питань патронату, супроводження прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу.

         Пізніше відбулася зустріч-нарада з громадою Ставищенського району, учасниками якої стали педагоги загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів району, дитячого будинку «Світанок», клієнти районного центру зайнятості, працівники управління соціального захисту населення та РЦСССДМ. Під час зустрічі розглядалося питання щодо патронату над дитиною як новітньої форми сімейного виховання.

         Калгіна Л.Г. та Савченко О.М. у супроводі Папушиної Л.А., директора Ставищенського РЦСССДМ, відвідали прийомну сім'ю Елбакян Норайра Геворковича і Лесі Петрівни, та дитячий будинок сімейного типу, батьками-вихователями якого є Карпенко Юрій Миколайович та Олена Володимирівна.

Всіх, кого цікавить інформація щодо створення патронатних та прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, за консультацією просимо звертатися до Ставищенського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді. Наша адреса: смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1.

        

        

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh