Календар новин  

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Рекомендуємо  

   

Користувач  

   

buh110 квітня 2018 року в актовій залі райдержадміністрації для бухгалтерів сільськогосподарських підприємств району було проведено семінар на тему: «Нова система блокування накладних, бюджетна підтримка, трудові та земельні відносини».

buh2В ході семінару розглянуто наступні питання:

  1. ПЕРЕВІРКИ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ: право ДФС, Держпраці на перевірки у 2018 році.
  2. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: нова система блокування ПН/РК, право на ПК при зупинці реєстрації ПН, зміна номенклатури, включення до складу ПК суми ПДВ, не відображеної в поточній декларації, реєстрація ПН/РК за рахунок Σперевищ, безоплатне харчування працівників, шведський стіл, Звіт про пільги, відшкодування вартості комунальних послуг, попередню оплату за одним договором враховано в рахунок іншого, виправлення спецрежимних помилок в ПН, корегування спецрежимних декларацій, відмова у прийнятті податкової декларації, постачання за рахунок бюджетних коштів, списання нестач, зміни в додаток ДС 9.
  3. БЮДЖЕТНА ПІДТРИМКА: порядок використання коштів для підтримки тваринництва, порядок використання коштів для підтримки фермерських господарств, зміни до порядку здешевлення кредитів, зміни до порядку використання коштів для компенсації с/г техніки, зміни до порядку використання коштів для розвитку багаторічних насаджень.
  4. ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ: норма тривалості робочого часу на 2018 рік, штатний розпис, як дізнатися про страховий стаж, заміна невикористаної відпустки грошима, уникнення індексації, шпаргалка договору підряду, трудова квота, складання графіку відпусток, розрахунок відпускних, корегування відпускних, лікарняні та декретні за договорами ЦПХ, доплата за використання дезинфікуючих засобів, посада головного бухгалтера, строки виплати зарплати, розрахунок при звільненні, порядок проходження перевірок інспекторів Держпраці, строки давності штрафів за порушення трудового законодавства, донарахування до мінімальної зарплати за кодом 13, путівка працівнику, атестація працівників.
  5. ПДФО, ВЗ, ЄСВ: орендна плата в 1 ДФ, ЄСВ на суму лікарняних та компенсації відпустки після звільнення, ЄСВ з членів ФГ, облік і оподаткування лікарняних і декретних, пільгова ставка ЄСВ для інвалідів, придбання працівником товарів за власні кошти.
  6. ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4 ГРУПИ ТА ПОДАТОК НА ПРИБУТОК: НГО сільгоспугідь, загальнонаціональна (всеукраїнська) НГО земель с.г. призначення, звітний період з податку на прибуток.
  7. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ: орендна плата за земельні ділянки державної/комунальної власності, єдинник є платником за землю без правовстановлюючих документів.
  8. СУДОВА ПРАКТИКА: помилкові податкові накладні, позиція ДФС.
  9. РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ: порядок заповнення касових ордерів, розрахунки корпоративною карткою, ставки місцевих податків у 2018 році, терміни подання Звітів про використання коштів, внески до статутного фонду, штрафи за порушення обігу готівки.
  10. РІЗНЕ: передача земельних ділянок с/г призначення держвласності у комунальну власність ОТГ, заперечення на акт перевірки, зміни в обліку плодоносних рослин, облік нарахування дивідендів фізичній особі.

 

 

Начальник  управління                                           Ю.М. Мазурок

 

 

 

Ошийко Л.М.

04564-22404

 

 

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh