Календар новин  

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Користувач  

   

rob1Тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам .

rob2 Сьогодні в нашій країні досить гостро постає проблема безробіття. Так в внаслідок багатьох факторів, як суб’єктивного, так і об’єктивного характеру, люди втрачають роботу, а через це – змогу працювати з тієї професії або спеціальності, якої вони  набули раніше. Часом навіть дуже бажаючій працювати людині дуже непросто знайти підходящу для неї за всіма якісними параметрами роботу.  

Тому з  метою вирішення питань тимчасової зайнятості населення району, зменшення масштабів безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які тимчасово втратили роботу та надання посильної допомоги місцевим радам у благоустрої і впорядкуванні територій є громадські роботи, а також це універсальний засіб активної політики держави щодо сприяння зайнятості населення, надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт.

Саме з цією метою та в рамках акції «Живи та працюй в Україні», 03 квітня 2018 року в Ставищенськогому районному центру зайнятості  був проведений семінар «Громадські роботи – допомога в розв’язанні господарських проблем сільських рад» в якому взяли участь голови сільських рад.

Відкрив захід  директор Ставищенського районного центру зайнятості Проценко Микола Якович, який ознайомив присутніх  з  Порядком організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру та закликав голів сільських рад району до тісної співпраці у цьому напрямку. Про оплату громадських робіт та документальну звітність розповіла провідний фахівець з питань зайнятості Тимченко Людмила Василівна. Голови сіл в свою чергу взяли активну участь в обговоренні питань, щодо проведення громадських робіт в 2018 році.

В ході проведення семінару спеціалістами центру зайнятості були надані всі вичерпні відповіді та надані консультації з оформлення клієнтів служби на зайнятості на громадські роботи.

Директор Ставищенського РЦЗ                    Проценко М.Я.

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh