Календар новин  

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Користувач  

   

Військова служба в Збройних Силах України та інших військових формуваннях є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України, пов’язаною із захистом Батьківщини.

Військова служба за контрактом – це професія для справжніх чоловіків, яка полягає в захисті територіальної цілісності та суверенітету України, її незалежності та інтересів.
В умовах які склалися за останні три роки, постало питання у створенні професійної, сильної армії, яка б змогла безумовно, швидко та якісно виконувати поставлені перед нею задачі. Для цього Збройні Сили України відновлюють занедбані за попередні роки військові частини та створюють нові, які беруть участь у антитерористичній операції на сході нашої держави.
Ставищенський районний військовий комісаріат пропонує громадянам, які постійно чи тимчасово проживають на території району та мають бажання поєднати своє життя з військами – вступити на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України. Переваги такої служби полягають у тому, що кожен бажаючий може сам вибрати військову частину у якій хоче проходити службу і після проходження співбесіди, отримавши згоду командування частини, зможе служити у вибраному підрозділі. Друга перевага – це висока заробітна платня і пільги. Найменше грошове забезпечення на даний час починається від семи тисяч гривень і постійно росте, крім того є можливість кар’єрного зростання з яким буде рости і грошове забезпечення. Поряд з цим надається також матеріальне забезпечення, щорічна оплачувана відпустка, безкоштовне якісне лікування у госпіталях ЗСУ, можливість оздоровлення для військовослужбовців та членів їх сімей, а також можливість отримання житла та вступу і безкоштовного навчання у вищі військові навчальні заклади та навчальні підрозділи вищих навчальних закладів.
Умови до кандидатів на військову службу за контрактом: вік від 18 до 55 років, фізично та психічно здорові чоловіки та жінки незалежно від досвіду військової служби. Контракт можна укласти від шести місяців до п’яти років.
За детальнішою інформацією звертатися до Ставищенського районного військового комісаріату за адресою: Київська область, Ставищенський район, вулиця Цимбала Сергія 40, або за телефоном 045 64 5-13-45.

Старший офіцер відділення комплектування
Ставищенського районного військового комісаріату
старший лейтенант С.В. ЦЕГЕЛЬНИЙ

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh