Календар новин  

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Рекомендуємо  

   

Користувач  

   
   

Головна мета служби зайнятості - сприяти працевлаштуванню незайнятого населення, яка може бути реалізова­на завдяки тристоронній взаємодії: безробітний - служба зайнятості -підприємство.

Для зближення кадрових служб підприємств і безробітних, більш оперативного і якісного вирішення питання пошуку роботи цен­тром зайнятості 10.10.2017 року проводився   Ярмарок  вакансій.  .

Безробітні мали  змогу  скористуватись даними про вільні робочі місця й вакантні по­сади, спілкуючись безпосередньо з роботодавцями, знайти роботу відповідно до здібностей, умінь та навичок, вияснити за заробіток, ознайомитися із вакансіями в  області, знаходи­ти для себе варіанти роботи й планувати свої подальші дії. Роботодавці мали змогу підібрати такого працівника  на вакантне місце, який найбільш відповідає їх вимогам. Також для роботодавців була можливість замовити кваліфіковану робо­чу силу через про­фесійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації відповідно до їх  вимог.

В ярмарку вакансій  взяли участь представники 10  роботодавців, такі як: ТОВ «Інтерагроінвест» , ТОВ «Ясесвіт», КЗ «Ставищенська районна лікарня»,КЗ «Ставищенський районний центр медико-санітарної допомоги» ,  ТОВ «Комбінат здорового харчування», ТОВ «Ропа Україна»  та інші. Роботодавцями було представлено 40 актуальних вакансій.

 Безробітні також отримали інформацію про вакансії по Білоцерківському району , по Таращанському району  та   по м. Київ.

У Ярмарку вакансій взяло участь 120 безробітних, 10 осіб зайнятого населення.

На Ярмарку  для інформаційного забезпечення населення та роботодавців широко використовувались  папки з паспортами підприємств, папки з описами професій та спеціальностей.

Учасникам ярмарки було запропоновано друковану продукцію: буклети, листівки, інформаційні пакети.

        

           Директор

          Ставищенського  РЦЗ                                   Проценко М.Я.

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh