Календар новин  

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Рекомендуємо  

   

Користувач  

   
   

t1В умовах сучасної ситуації в Україні, коли доводиться щоденно захищати кордони та цілісність нашої держави, ми маємо надавати великого значення  територіальній обороні. З цією метою та до Дня бійця територіальної оборони у  Ставищенському районному краєзнавчому музеї 04.10.2017 року проведено лекцію  «Шануймо День бійця територіальної оборони».

t2На лекцію завітала учитель Ставищенського НВК №1 Т.П.Прищепа з учнями 8-го та 10-го класів Ставищенського НВК №1, а також Я.П.Великий – учасник АТО,  С.В.Старчеус  - керівник гуртка Ставищенського ЦДЮТ «Захисник України» та Л.А.Пацеля – завідуюча читальним залом Ставищенської ЦРБ для дорослих.

Гостей  зустріли піснею «Боже, Україну збережи». Екскурсовод музею О.Михайлівська ознайомила присутніх з визначнням «територіальна оборона», розповіла про створення, підпорядкування та завдання батальйонів територіальної оборони, а також наголосила, що ці батальйони  входять до складу Збройних сил України.

Я.П.Великий зазначив, що  головним завданням батальйонів територіальної оборони є охорона державних об'єктів та забезпечення правопорядку в регіонах та за надзвичайних умов війська територіальної оборони України можуть бути використані для протидії незаконним озброєним формуванням за межами областей де вони базуються. Також побажав учням успіхів у навчанні, мирного неба та бути патріотами рідної землі.

С.В. Старчеус  розповів про гурток «Захист України». Як колишній комісар, розповів про структуру територіальної оборони на місцевому рівні.

Л.А. Пацеля ознайомила присутніх з військово-патріотично літературою та зібраними в бібліотеці матеріалами про воїнів АТО Ставищенщини. Розповіла про долі героїв, які відійшли у вічність: Сергія Цимбала, Віталія Галянта, Максима Рацюка, Сергія Матусевича, Віталія Корнєєва, Олександра Бачинського, Сергія Альмужного. Всі присутні вшанували їх хвилиною мовчання.

Директор

Ставищенського районного краєзнавчого музею

Олена Берідзе

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh