Календар новин  

   

Користувач  

   

89866580 1328096567400226 4254474949923700736 n 310x466Яка ситуація з поширенням коронавірусу в області на цей час?

За даними Центру громадського здоров’я, у Київський області станом на ранок 1 квітня 2020 року офіційно підтверджено 57 випадків захворювання на коронавірус. З них на стаціонарному лікуванні 20 людей, на амбулаторному лікуванні (самоізоляції) 37. Померло 3 та 1 людина одужала. Встановлено медичне спостереження за 567 контактними особами. З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті КОДА http://koda.gov.ua/, де дані оновлюємо щодня.

Через впровадження карантину більшість жителів області зіткнулася з необхідністю обмежити пересування, що не притаманно людині. Я дякую всім, хто свідомо пішов на самоізоляцію і прошу із розумінням поставитись до цієї необхідності. За висновками провідних вірусологів світу, тільки у такий спосіб ми можемо зупинити розповсюдження небезпечної хвороби.

Суспільство занепокоєне якістю захисту медиків, які знаходяться в епіцентрі боротьби із поширенням коронавірусу. Чи забезпечений медперсонал обласних лікувальних закладів засобами індивідуального захисту?  

На перший випадок усі медпрацівники інфекційних відділень захисними засобам забезпечені. І закупівлі тривають. Київщина вже отримала з Китаю дві партії ЗІЗ для медиків: одноразові комбінезони біозахисту, респіратори та  маски різного рівня захисту. Ми все передали лікарям екстреної медицини у міські та районні інфекційні відділення закладів охорони здоров’я. Вчора я особисто відвіз партію засобів до лікарень Тетієва та Білої Церкви. Поспілкувався з медиками, подякував їм за їх труд. Сьогодні, у боротьбі з вірусною навалою, саме вони наші головні захисники, що знаходяться на передовій. Маємо зробити все для їхнього захисту!

Крім того, вже маємо тести ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) необхідні для остаточного визначення факту захворювання на коронавірус. Всі вони у Лабораторному центрі Київської області. Їхню кількість постійно збільшуємо. 31 березня Україна отримала наступну партію тестів з Південної Кореї, які вже розподіляють між областями і найближчим часом будуть доправлені на місця.

Що робить влада для соціального захисту населення в умовах карантину

Це питання мать вирішувати на всіх рівнях. Від людяного  ставлення до сусідів  і до державних програм. Тільки так ми зможемо подолати те складне становище, в якому опинилася не лише наша область й держава, а й увесь, без перебільшення, світ.

Зараз Уряд налагоджує безперебійну роботу програми житлових субсидій та додаткову компенсацію домогосподарствам на оплату комунальних послуг, шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом, холодною та гарячою водою на період карантину. Кожна сім’я, яка має субсидії, отримає додаткову компенсацію за ці витрати.

Соціальні працівники допомагають самотнім громадянам, які зареєстровані у територіальних центрах соціального обслуговування. Укрпошта, відповідно до графіку, доставлятиме соцдопомогу маломобільним групам населення безпосередньо додому. Крім того, планує організувати доставку продуктів та ліків. У м. Біла Церква співробітники служби соцзахисту розвозять самотнім пенсіонерам продуктові набори. А тамтешнє ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» безкоштовно надає бюджетним установам, управляючим компаніям та ОСББ дезинфектант власного виробництва  для обробки зупинок, під’їздів, прибудинкових територій.

Усіх   українців я закликаю не залишатися байдужими та приділити увагу літнім людям, які проживають поряд. У період карантину попіклуйтесь про безпеку своїх літніх батьків і сусідів. У нас є гарні приклади допомоги в області самотнім людям. У Бородянці волонтери печуть та безкоштовно роздають хліб пенсіонерам. Практично у кожному населеному пункті області і волонтери шиють та безкоштовно роздають мешканцям захисні маски.  Якщо маєте потребу, долучайтеся до добрих справ і ви.  Саме зараз найкращий час для цього.

Як відбувається контроль дотримання карантину в області?

Ми уважно відслідковуємо статистику захворювань в області. І як тільки стало зрозуміло, що маємо 2 вогнища спалаху, запровадили додаткові обмежувальні заходи на цих територіях. А саме: у смт Козин Обухівського району та с. Лісники, Києво-Святошинського району. Облаштували контрольно-пропускні пункти, де правоохоронці разом з іншими спеціалістами перевіряють стан здоров’я, усіх без винятку людей, які перетинають ці КПП в обох напрямках.

З цих населених пунктів заборонили виїжджати хворим із лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19 та контактним з ними особами.

Крім того, правоохоронці Київської області  активно контролюють закриття торговельних закладів, готелів, хостелів, торгівельних ринків, закладів харчування. Проводять профілактичні бесіди з населенням про важливість самоізоляції для збереження здоров’я та життя. Обмежено руху громадського транспорту.

Чи достатньо цього, щоб впоратися з розповсюдженням захворювання? 

Для світу, країни та Київської області – пандемія коронавірусу проблема нова. Про її алгоритми достеменно нікому не відомо. Але, для України є велика надія мінімізувати її наслідки через вчасно запроваджений карантин. Тож, вкотре закликаю всіх відповідально ставитися до самоізоляції. Будь які прогнози сьогодні – просто слова.  Єдине у чому можна бути впевненим, що у такий час будь-яка допомога іншим людям не буде зайвою. Підтримуйте один одного морально. Українці завжди були і будуть сильні своїм духом взаємодопомоги та єдністю.

З ким у взаємодії працює Київська облдержадміністрація для подолання поширення епідемії?

Разом із представниками обласного бізнесу за лічені години створили Антикризовий центр допомоги Київщині. Ми об’єднали зусилля у боротьбі з подальшим поширенням коронавірусу. Адже так зможемо бути набагато ефективнішими ніж поодинці. Подібні центри з’являються в більшості регіонів України. Їх ініціатором став Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу.

Наш центр приймає всебічну допомогу та займатиметься цільовим розподілом коштів й ресурсів для медичних закладів, рятувальників, комунальних служб та всіх інших, хто підтримує життєдіяльність області. Він знаходиться за адресою: м. Київ, вул. генерала Алмазова, 11. Його телефон: 0800- 33-68-19. Центр працює щоденно з 09:00 до 18:00.

Наразі в країні карантин. Ви також працюєте віддалено? Які заходи особистої профілактики вживаєте?

Лікарі радять сьогодні кожному зберігати позитивний настрій, дотримуватися санітарно-гігієнічних норм, режиму роботи та відпочинку.  З позитивом у мене завжди все добре. З відпочинком складніше. Київська обласна державна адміністрація, з огляду на ситуацію, минулого тижня перейшла на цілодобовий режим роботи. Я – командний гравець. Тому, як і мої колеги, зараз додому потрапляю глибокої ночі і майже не бачу родину. Але, постійно мию руки милом, ношу захисну маску, під час спілкування дотримуюся дистанції у півтора метри, намагаюся правильно харчуватися.

Переконаний, що ми зупинимо цю пандемію. На це потрібен час та відповідальність усіх, без винятку, людей. Перший крок: прийняти ситуацію такою, як вона є. Другий крок: дотримуватися карантину. Третій крок: зберігати бадьорість духу та залишатися людьми.

Шановні мешканці Київщини! Спрямовуйте зараз свою енергію на  корисні речі та вчіться отримувати задоволення від буденних справ. Обережно ставтеся до джерел інформації.  Оберіть кілька, яким довіряєте. За статистикою: з тих, хто захворів на коронавірус одужує більшість. Міцного всім здоров‘я.

   

В Київській області тривають перевірки перевізників, ініційо...

04 червня 2020
В Київській області тривають перевірки перевізників, ініційованих КОДА

В Київській області ведуться регулярні перевірки на громадському транспорті для виявлення та усунення порушників договорів, укладених КОДА на організ...

Василь Володін передав медичне обладнання закладам охорони з...

04 червня 2020
Василь Володін передав медичне обладнання закладам охорони здоров’я

3 червня, т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін, за участі заступника голови ОДА Олега Торкунова, вручив нове медичне обладнання...

Державний архів Київської області представляє унікальне доку...

04 червня 2020
Державний архів Київської області представляє унікальне документальне зібрання «Музей-Архів переходової доби».

Державним архівом Київської області оприлюднено масив документів Музею-Архіву переходової доби, який компактно зберігається у фонді № Р-2412 Державног...

В КОДА обговорили напрямки співпраці з Київобленерго та Київ...

02 червня 2020
В КОДА обговорили напрямки співпраці з Київобленерго та Київоблгаз

2 червня в Київській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань взаємодії облдержадміністрації з Агенцією регіонального розвитку Київс...

Програма “Доступні ліки”: до Реєстру додано нові лікарські з...

02 червня 2020
Програма “Доступні ліки”: до Реєстру додано нові лікарські засоби

Тепер реєстр містить 246 позицій лікарських засобів. Зокрема, до нього увійшли нових 7, яких не було в попередніх Реєстрах.

Фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

02 червня 2020
Фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

1 червня 2020 року, в Міжнародний день захисту дітей, відбувся фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!». Глядачі мали змогу спостер...

Інформація про поширення COVID-19 в Київській області станом...

02 червня 2020
Інформація про поширення COVID-19 в Київській області станом на 2 червня

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 2 червня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1623 випадки захворювання на коронав...

На нараді в РДА

02 червня 2020
На нараді в РДА

Сьогодні в адмінбудинку відбулася нарада з головами виконкомів селищної та сільських рад, керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА, запрош...

СТАН ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ на 01.06.2020 року

01 червня 2020

У травні 2020 року зведений бюджет Ставищенського району по власних надходженнях загального фонду виконано на 104,8%.

Відбулося свято «Майбутнє твориться сьогодні»

01 червня 2020
Відбулося свято «Майбутнє твориться сьогодні»

Вже традиційно 1 червня в перший день літа – Міжнародний день захисту дітей, освіта району вшановує здобутки юних переможців та дипломантів обласних і...

На апаратній нараді у голови РДА

01 червня 2020
На апаратній нараді у голови РДА

Сьогодні в адмінбудинку відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА. Провів нараду голова Ставищенської РДА В.Реп...

До уваги представників ЗМІ

01 червня 2020
До уваги представників ЗМІ

2 червня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Волод...

Привітання голови РДА з Міжнародним Днем захисту дітей

01 червня 2020
Привітання голови РДА з Міжнародним Днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі,...

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

29 травня 2020
«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті  вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки...

Привітання голови Ставищенської РДА з святом останнього дзво...

29 травня 2020

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Вітаю вас із чудовим святом – Днем останнього дзвоника! Відзначати завершення навчального року – це добра тра...

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh