Календар новин  

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Користувач  

   

м1Перед Ставищенським районним краєзнавчим музеєм на сьогодні стоїть багато завдань, одне з яких – виховання духовно багатої особистості, громадянина і патріота рідної землі. І лише комплексний підхід до процесу виховання, який передбачає узгодженість форм, засобів, і методів впливу на особистість, принесе очікуваний результат. Тому до лекції-екскурсії долучились, крім музейних працівників,  бібліотекарі та  освітяни.

 Тож 08.09.2017 року учні 11-А класу Ставищенського НВК №2 з учителем фізики Олегом Коломієць  відвідали Ставищенський районний краєзнавчий музей, де пригадали велично-героїчний шлях 6-ї танкової армії та її головнокомандувача  Андрія Григоровича Кравченка напередодні Дня танкістів. Далі діти з музейними працівниками поїхали в  туристично-краєзнавчу подорож до села Бесідка , де відбулося створення танкової армії.  Під час поїздки завідуюча читальним залом Ставищенської центральної районної бібліотеки для дорослих Лариса Пацеля розповідала дітям про с. Бесідку, про відомих вихідців з місцевості,  про історико-культурні пам»ятки села.

м2

Директор Бесідського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Ставищенської районної ради Олександр Стеценко  розповів багато цікавої інформації з історії формування танкової армії, а заступник директора з виховної роботи, учитель історії  Віта Стеценко провела екскурсію по шкільній музейній кімнаті, де змістовно доповнила розповідь директора та ознайомила екскурсантів з багатьма тематичними експонатами.

Ця невеличка подорож стала для школярів своєрідним відкриттям, дала можливість зрозуміти, що стоїть за звичними словами «рідний край», «мала батьківщина»…

Директор

 Ставищенського районного

краєзнавчого музею

Олена Берідзе

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh