Календар новин  

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Рекомендуємо  

Офіційне інтернет-представництво
Верховна Рада України
Урядовий портал
Київська обласна державна адміністрація
Українське національне інформаційне агенство
ДПА в Київській області
Державний реєстр виборців
   

Користувач  

   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Середня добова температура повітря становила плюс 20-25°С. Максимальна температура повітря у найтепліші дні підвищувалася до плюс 27°С. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мінімальна температура повітря знижувалася у нічні години до плюс 7 -10°С. Поверхня ґрунту у денні години нагрівалася до плюс 44-54°С, вночі охолоджувалася до плюс 12-14°С.  Опади у вигляді дощів із грозами та градом на території області були нерівномірними.  Середня відносна вологість повітря була в межах 60-70 %. Вітер переважав змінних напрямків, швидкість його була 7-12 м/с. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            Озимі зернові – колосіння

            Ярі зернові – вихід в трубку

            Озимий ріпак – 1 етап дозрівання

            Соняшник – 2-3 пари справжніх листків 

            Цукровий буряк – утворення розетки 

            Кукурудза – 3-5 й листок                                 

            Кормові трави –відростання після укосу

            Картопля – утворення бічних пагонів 

            Горох – гілкування

            Соя – перший трилист         

            Сад –осипання незаплідненої зав'язі, ріст плодів

            Зернобобові – бутонізація

            Ягідник – ріст ягід                         

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В полях зернових колосових культур Київської області продовжується шкідливість комплексу шкідників. Триває заселення та яйцекладка озимих зернових хлібними клопами, трипсами, а також почалось заселення злакових культур хлібними жуками. Чисельність хлібних клопів становить, як елії гостроголової, так і шкідливої черепашки 0,3 екз. на кв.м.  Яйцекладками шкідливої черепашки заселено 1% рослин при чисельності 1 яйцекладка на заселену рослину. Відродження личинок не відмічено.             

 Пшеничним трипсом заселено 80% обстежених площ, заселено 3% рослин при чисельності 1 екз. імаго на заселену рослину.

 Попелицею заселено 100% обстеженої площі, заселено 2-5 % рослин при чисельності 1-2  екз імаго на заселену рослину. Відмічено відродження личинок  чисельністю  4-6 екз на рослину, пошкоджено  в середньому 2, максимально 5% рослин в слабкому ступені. Личинки молодшого віку. 

Відмічено початок виходу хлібних жуків. Ними заселено 80 % обстеженої площі, при чисельності 1 екз. жуків на кв.м ( красун).  

Із хвороб на озимих зернових відмічено ураженість рослин борошнистою росою, септоріозом та кореневими гнилями. В господарствах проведені 2-х кратні обробки фунгіцидами, які здержують інтенсивний розвиток борошнистої роси та септоріозу.      Борошнистою росою уражено 100% обстежених площ, уражено 8-12% рослин з розвитком хвороби 0,3%.

Септоріозом уражено 100% обстежених площ, уражено в середньому 12, максимально 20% рослин з розвитком хвороби 1%.

Продовжується розвиток злакових п’явиць та шкідливих клопів на ярому ячмені. Чисельність злакових п’явиць становить 0,3 екз. на кв.м. при пошкодженості 9% рослин в слабкому ступені. Личинками заселено 3% рослин при чисельності 1 екз на заселену рослину. Чисельність шкідливої черепашки становить 0,5 екз. на кв.м. Яйцекладок не виявлено.

Із хвороб відмічено на ярому ячмені розвиток гельмінтоспоріозу, септоріозу, борошнистої роси та кореневих гнилей.

Гельмінтоспоріозом уражено 100% обстежених площ, уражено 5-15% рослин з розвитком хвороби 0,5%. Борошнистою росою уражено 100% обстежених площ, 17% рослин з розвитком хвороби 0,2% і кореневими гнилями уражено 3% рослин з розвитком хвороби 0,2%.

На горосі продовжується розвиток попелиці та почалось заселення гороховим зерноїдом, а також проходить яйцекладка листогризучих совок. Попелицею заселено 100% обстежених площ , заселено 18 % рослин при чисельності  1-5 екз. личинок на 1 заселену рослину. 

Із хвороб відмічено кореневі гнилі та пероноспороз. Кореневими гнилями та пероноспорозом уражено 100% обстежених площ, уражено 21% рослин з розвитком хвороби 1%, переноспорозом уражено 9% рослин з розвитком хвороби 0,5%. Уражені нижні листки.

На сої в незначній мірі шкодить сірий довгоносик, чисельність якого становить 1 екз на кв.м. при пошкодженості 38% рослин в слабкому ступені. Попелиці не виявлено. Із хвороб виявлено кореневі гнилі, якими  уражено 19% рослин в слабкому ступені.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У посівах цукрових буряків завдають шкоди звичайний буряковий та сірий довгоносики, якими за середньої щільності 0,1-0,6, максим. 0,2-0,5, екз.на кв.м, пошкоджено 2-6, у крайових смугах 42% рослин у слабкому ступені. Відбувається шкідливість бурякових блішок, попелиці, осередково крихітки, щитоноски, бурякової мінуючої мухи.  Чисельність щитоносок становить 0,2 екз. на кв.м при пошкодженості 11% рослин в слабкому ступені. Буряковою мінуючою мухою пошкоджено 7% рослин в слабкому ступені. Захисні обприскування проти довгоносиків ефективні і проти інших шкідників цукрового буряку. 

На озимому ріпаку триває заселення стручків капустяною галицею та насіннєвим прихованохоботником.   Цими шкідниками  заселено 0,1% стручків при чисельності : галиці 4-9 екз. личинок на стручок, прихованохоботника 1екз на заселений стручок. Хвороб не виявлено. 

 В незначній мірі продовжується в посівах соняшнику шкодочинність  сірого довгоносика. Чисельність сірого довгоносика складає 0,5 екз. на кв.м при пошкодженості 39 % в слабкому ступені. Розпочалось заселення  рослин попелицею та яйцекладками совки – гаммиПопелицею заселено 13 % рослин при чисельності 1-3 екз імаго на заселену рослину, яйцекладками совки – гамми заселено 6% рослин при чисельності 1 екз яєць на рослину.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В посадках картоплі продовжується шкодочинність колорадського  жука. Жуками та яйцекладками заселено 100% рослин при чисельності 2-6 екз. жуків та 3-6 екз. яйцекладок на рослину. Пошкоджено 100% рослин в слабкому ступені. Відродження личинок не відмічено. Хвороб не виявлено. Капусті завдають шкоди хрестоцвіті блішки, клопи, личинки капустяної мухи, гусениці капустяної молі, біланів. Триває літ метеликів капустяної совки. На присадибних ділянках виявлено яйцекладку на 10% рослин при середній чисельності 1 яйцекладка на заселену рослину. На цибулі продовжується шкодочинність цибулевої мухи.  Цибулевою мухою пошкоджено 10% рослин при чисельності 2-4 екз. личинок на заселену рослину. Личинки середнього віку.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На протязі декади відбувався масовий літ метеликів підгризаючих совок. З підгризаючих совок переважає оклична совка. За ніч на світло пастку з підгризаючих совок відловлювалось 1-2 метелика озимої (співвідношення 80% самиць та 20% самці) та 12-35 окличної совки (співвідношення 10% самиць та 90% самці), з яких 40% самок з дозріваючими яйцями та 60% з зрілими. Чисельність зрілих яєць на самку становить 124 шт.; яблуневої плодожерки відловлюється 1екз. за ніч, при співвідношенні 50% самців та 50 % самиць; листогризучих совок (капустяна, бавовникова, совка-гамма) -10-12 екз. за ніч на світло пастку. На пасовищах, неорних землях, кормових травах продовжується літ лучного метелика (на 10 кроків злітає 8-10 екз.). За ніч улову на світло пастку попадало по 3-7 екз. метеликів., з яких самці становили 76%, самиці 24%. Самиці з дозріваючими та зрілими яйцями.  Відбувається масовий літ та яйцекладка американського білого метелика. За ніч на світло пастку потрапляло в середньому 13, максимально 20 екз при співвідношенні самиць 80 та 20% самці.

 

 

 

 

 

 

Начальник  управління                                           Ю. МАЗУРОК

 

Леся Ошийко 22404

   

На засіданні комісії РДА

19 серпня 2019
На засіданні комісії РДА

На виконання листа заступника голови Київської обласної державної адміністрації щодо необхідності проведення засідань комісій при головах райдержадмін...

На апаратній нараді у голови РДА

19 серпня 2019
На апаратній нараді у голови РДА

В адмінбудинку сьогодні відбулася  оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА. Провів зібрання голова Ставищенської...

Проведено годину поезії «Закохана у рідний край»

19 серпня 2019
Проведено годину поезії «Закохана у рідний край»

         У чудовий літній день на велике свято  Маковія зібралися читачі Юрківської  бібліотеки- філ...

Проведено «День відкритих дверей на виробництві»

19 серпня 2019
Проведено «День відкритих дверей на виробництві»

  За ініціативи Ставищенської районної філії Київського обласного центру зайнятості 16 серпня 2019 року на базі ТОВ «Інтерагроінвест» проведено «...

«Е – пенсія» – признач пенсію в «один дотик»

19 серпня 2019

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.

Інформує управління соціального захисту населення

19 серпня 2019

         З 1 жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

По Білоцерківському регіону надходження єдиного податку скла...

19 серпня 2019

Зі слів начальника Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павла Козирєва надходження податку зросли на 25% або 7,5 млн. гривень у порі...

Триває об'їзд навчальних закладів району

16 серпня 2019
Триває об'їзд навчальних закладів району

Сьогодні, 16 серпня, з метою перевірки готовності до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, голова Ставищенської РДА В....

На 135-му км автодороги Київ-Одеса поблизу с. Сніжки Ставище...

16 серпня 2019
На 135-му км автодороги Київ-Одеса поблизу с. Сніжки Ставищенського району з’їхала в кювет та перекинулась автоцистерна з бензином

15 серпня о 17.49 на 135-му км автодороги Київ-Одеса поблизу с. Сніжки Ставищенського району з’їхала в кювет та перекинулась автоцистерна з бензином (...

Діджиталізація була і залишається одним з пріоритетів сервіс...

16 серпня 2019

  Процес діджиталізацї в нашій країні набирає обертів. Компанії активно впроваджують цифрові інструменти, переводять свою діяльність в онлайн і р...

До уваги підприємств, наукових установ, вищих навчальних зак...

16 серпня 2019

  На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спе...

Оголошення

16 серпня 2019

До уваги мешканців   с. Сніжки та с. Юрківка Ставищенського р-ну!             &n...

Розпочато перевірку готовності шкіл району до нового навчаль...

15 серпня 2019
Розпочато перевірку готовності шкіл району до нового навчального року

Сьогодні, 15  серпня, з метою перевірки готовності до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, голова Ставищенської...

На засіданні комісії РДА

15 серпня 2019
На засіданні комісії РДА

Сьогодні в Ставищенській РДА відбулося засідання комісії з питань спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом...

На апаратній нараді у голови РДА

13 серпня 2019
На апаратній нараді у голови РДА

Сьогодні в адмінбудинку відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА. Провів зібрання голова Ставищенської райдерж...

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh