Календар новин  

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Рекомендуємо  

Офіційне інтернет-представництво
Верховна Рада України
Урядовий портал
Київська обласна державна адміністрація
Українське національне інформаційне агенство
ДПА в Київській області
Державний реєстр виборців
   

Користувач  

   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Середня добова температура повітря становила плюс 20-25°С. Максимальна температура повітря у найтепліші дні підвищувалася до плюс 27°С. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мінімальна температура повітря знижувалася у нічні години до плюс 7 -10°С. Поверхня ґрунту у денні години нагрівалася до плюс 44-54°С, вночі охолоджувалася до плюс 12-14°С.  Опади у вигляді дощів із грозами та градом на території області були нерівномірними.  Середня відносна вологість повітря була в межах 60-70 %. Вітер переважав змінних напрямків, швидкість його була 7-12 м/с. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            Озимі зернові – колосіння

            Ярі зернові – вихід в трубку

            Озимий ріпак – 1 етап дозрівання

            Соняшник – 2-3 пари справжніх листків 

            Цукровий буряк – утворення розетки 

            Кукурудза – 3-5 й листок                                 

            Кормові трави –відростання після укосу

            Картопля – утворення бічних пагонів 

            Горох – гілкування

            Соя – перший трилист         

            Сад –осипання незаплідненої зав'язі, ріст плодів

            Зернобобові – бутонізація

            Ягідник – ріст ягід                         

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В полях зернових колосових культур Київської області продовжується шкідливість комплексу шкідників. Триває заселення та яйцекладка озимих зернових хлібними клопами, трипсами, а також почалось заселення злакових культур хлібними жуками. Чисельність хлібних клопів становить, як елії гостроголової, так і шкідливої черепашки 0,3 екз. на кв.м.  Яйцекладками шкідливої черепашки заселено 1% рослин при чисельності 1 яйцекладка на заселену рослину. Відродження личинок не відмічено.             

 Пшеничним трипсом заселено 80% обстежених площ, заселено 3% рослин при чисельності 1 екз. імаго на заселену рослину.

 Попелицею заселено 100% обстеженої площі, заселено 2-5 % рослин при чисельності 1-2  екз імаго на заселену рослину. Відмічено відродження личинок  чисельністю  4-6 екз на рослину, пошкоджено  в середньому 2, максимально 5% рослин в слабкому ступені. Личинки молодшого віку. 

Відмічено початок виходу хлібних жуків. Ними заселено 80 % обстеженої площі, при чисельності 1 екз. жуків на кв.м ( красун).  

Із хвороб на озимих зернових відмічено ураженість рослин борошнистою росою, септоріозом та кореневими гнилями. В господарствах проведені 2-х кратні обробки фунгіцидами, які здержують інтенсивний розвиток борошнистої роси та септоріозу.      Борошнистою росою уражено 100% обстежених площ, уражено 8-12% рослин з розвитком хвороби 0,3%.

Септоріозом уражено 100% обстежених площ, уражено в середньому 12, максимально 20% рослин з розвитком хвороби 1%.

Продовжується розвиток злакових п’явиць та шкідливих клопів на ярому ячмені. Чисельність злакових п’явиць становить 0,3 екз. на кв.м. при пошкодженості 9% рослин в слабкому ступені. Личинками заселено 3% рослин при чисельності 1 екз на заселену рослину. Чисельність шкідливої черепашки становить 0,5 екз. на кв.м. Яйцекладок не виявлено.

Із хвороб відмічено на ярому ячмені розвиток гельмінтоспоріозу, септоріозу, борошнистої роси та кореневих гнилей.

Гельмінтоспоріозом уражено 100% обстежених площ, уражено 5-15% рослин з розвитком хвороби 0,5%. Борошнистою росою уражено 100% обстежених площ, 17% рослин з розвитком хвороби 0,2% і кореневими гнилями уражено 3% рослин з розвитком хвороби 0,2%.

На горосі продовжується розвиток попелиці та почалось заселення гороховим зерноїдом, а також проходить яйцекладка листогризучих совок. Попелицею заселено 100% обстежених площ , заселено 18 % рослин при чисельності  1-5 екз. личинок на 1 заселену рослину. 

Із хвороб відмічено кореневі гнилі та пероноспороз. Кореневими гнилями та пероноспорозом уражено 100% обстежених площ, уражено 21% рослин з розвитком хвороби 1%, переноспорозом уражено 9% рослин з розвитком хвороби 0,5%. Уражені нижні листки.

На сої в незначній мірі шкодить сірий довгоносик, чисельність якого становить 1 екз на кв.м. при пошкодженості 38% рослин в слабкому ступені. Попелиці не виявлено. Із хвороб виявлено кореневі гнилі, якими  уражено 19% рослин в слабкому ступені.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У посівах цукрових буряків завдають шкоди звичайний буряковий та сірий довгоносики, якими за середньої щільності 0,1-0,6, максим. 0,2-0,5, екз.на кв.м, пошкоджено 2-6, у крайових смугах 42% рослин у слабкому ступені. Відбувається шкідливість бурякових блішок, попелиці, осередково крихітки, щитоноски, бурякової мінуючої мухи.  Чисельність щитоносок становить 0,2 екз. на кв.м при пошкодженості 11% рослин в слабкому ступені. Буряковою мінуючою мухою пошкоджено 7% рослин в слабкому ступені. Захисні обприскування проти довгоносиків ефективні і проти інших шкідників цукрового буряку. 

На озимому ріпаку триває заселення стручків капустяною галицею та насіннєвим прихованохоботником.   Цими шкідниками  заселено 0,1% стручків при чисельності : галиці 4-9 екз. личинок на стручок, прихованохоботника 1екз на заселений стручок. Хвороб не виявлено. 

 В незначній мірі продовжується в посівах соняшнику шкодочинність  сірого довгоносика. Чисельність сірого довгоносика складає 0,5 екз. на кв.м при пошкодженості 39 % в слабкому ступені. Розпочалось заселення  рослин попелицею та яйцекладками совки – гаммиПопелицею заселено 13 % рослин при чисельності 1-3 екз імаго на заселену рослину, яйцекладками совки – гамми заселено 6% рослин при чисельності 1 екз яєць на рослину.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В посадках картоплі продовжується шкодочинність колорадського  жука. Жуками та яйцекладками заселено 100% рослин при чисельності 2-6 екз. жуків та 3-6 екз. яйцекладок на рослину. Пошкоджено 100% рослин в слабкому ступені. Відродження личинок не відмічено. Хвороб не виявлено. Капусті завдають шкоди хрестоцвіті блішки, клопи, личинки капустяної мухи, гусениці капустяної молі, біланів. Триває літ метеликів капустяної совки. На присадибних ділянках виявлено яйцекладку на 10% рослин при середній чисельності 1 яйцекладка на заселену рослину. На цибулі продовжується шкодочинність цибулевої мухи.  Цибулевою мухою пошкоджено 10% рослин при чисельності 2-4 екз. личинок на заселену рослину. Личинки середнього віку.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На протязі декади відбувався масовий літ метеликів підгризаючих совок. З підгризаючих совок переважає оклична совка. За ніч на світло пастку з підгризаючих совок відловлювалось 1-2 метелика озимої (співвідношення 80% самиць та 20% самці) та 12-35 окличної совки (співвідношення 10% самиць та 90% самці), з яких 40% самок з дозріваючими яйцями та 60% з зрілими. Чисельність зрілих яєць на самку становить 124 шт.; яблуневої плодожерки відловлюється 1екз. за ніч, при співвідношенні 50% самців та 50 % самиць; листогризучих совок (капустяна, бавовникова, совка-гамма) -10-12 екз. за ніч на світло пастку. На пасовищах, неорних землях, кормових травах продовжується літ лучного метелика (на 10 кроків злітає 8-10 екз.). За ніч улову на світло пастку попадало по 3-7 екз. метеликів., з яких самці становили 76%, самиці 24%. Самиці з дозріваючими та зрілими яйцями.  Відбувається масовий літ та яйцекладка американського білого метелика. За ніч на світло пастку потрапляло в середньому 13, максимально 20 екз при співвідношенні самиць 80 та 20% самці.

 

 

 

 

 

 

Начальник  управління                                           Ю. МАЗУРОК

 

Леся Ошийко 22404

   

Умови та порядок безоплатного зубопротезування ветеранам пра...

24 червня 2019

Відповідно до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» першочергове право на...

Понад 876 млн. гривень надійшло до місцевих бюджетів Білоцер...

24 червня 2019

« Це майже 15% від надходжень до місцевих бюджетів Київщини (5,8 млрд. грн.). Платниками регіону, забезпечено ріст надходжень на суму 179,2 млн. гриве...

Операція «Урожай»: Робота в правовому полі – це престижно

24 червня 2019

Конституційний обов’язок кожного громадянина сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених Законом, а також щорічно подавати до терито...

Білоцерківський регіон: 28,2 млн. гривень єдиного податку до...

24 червня 2019

За січень-травень поточного року суб’єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджетів регіону 159,5 млн. гри...

В адмінбудинку привітали з професійним святом держслубовців

24 червня 2019
В адмінбудинку привітали з професійним святом держслубовців

23 червня в календарі  позначено як День державної служби України. Урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби зібрали у залі адмінбуди...

22 червня - День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни...

24 червня 2019
22 червня - День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця, Україна відзначає День скорботи і вшанування п...

В’ячеслав Кучер привітав державних службовців із професійним...

24 червня 2019
В’ячеслав Кучер привітав державних службовців із професійним святом

Напередодні Дня державної служби України у Київській облдержадміністрації відбулося урочисте святкування. З професійним святом державних службовців Ки...

На апаратній нараді у голови РДА

24 червня 2019

Сьогодні в адмінбудинку відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА. Провів зібрання голова Ставищенської РДА В...

Контакти персонально-відповідальних осіб за протидію домашнь...

24 червня 2019

Контакти персонально-відповідальних осіб за протидію домашньому насильству на рівні Ставищенської РДА.

Своє професійне свято відзначили медики району

18 червня 2019
Своє професійне свято відзначили медики району

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і  найшан...

На Ставищенщині відкрили новозбудований полігон по знешкодже...

18 червня 2019
На Ставищенщині   відкрили новозбудований полігон по знешкодженню  твердих побутових відходів

На Ставищенщині   відкрили новозбудований полігон по знешкодженню  твердих побутових відходів потужністю   574, 892 тисяч м.куб.

На засіданні колегії Ставищенської РДА

18 червня 2019
На засіданні колегії Ставищенської РДА

Голова Ставищенської РДА В.Репета провів засідання колегії Ставищенської райдержадміністрації .

Інформує Ставищенський районний відділ державної реєстрації...

18 червня 2019

Які права має жінка в пологовому будинку? Консультує Міністр юстиції   Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім...

Інформує управління соціального захисту населення

18 червня 2019

Подільський спеціально навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж звертається до потенційних вступників про можливість безкоштовного навча...

На апаратній нараді у голови РДА

18 червня 2019
На апаратній нараді у голови РДА

Сьогодні в адмінбудинку відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА. Провів зібрання голова Ставищенської ...

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh