Календар новин  

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Користувач  

   

у1В Cквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України 11 вересня поточного року проведено зустріч із учнями старшого класу Журавлиської ЗОШ I-III ступенів, що в Ставищенському р-ні, з метою залучення молодих спеціалістів до державної слуби та підвищенн рівня правової грамотності з питань пенсійного законодавства.


Зустріч провела начальник Ставищенського відділу обслуговування громадян Діна Кошинська, яка наголосила, що державна служба - це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави. Державний службовець повинен усвідомлювати кінцеву мету, бачити шляхи до цієї мети, розуміти свій статус, як висококваліфікованого спеціаліста, якому держава делегувала свої повноваження та який несе відповідальність за дії, реалізація яких призведе або не призведе до наміченої мети.
Спеціаліст управління розповіла присутнім про важливість та переваги офіційного працевлаштування, що дозволить надалі отримувати легальний дохід і соціальний захист держави. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримує кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії.
Поділяючи думку щодо важливості проблеми кадрового забезпечення державної служби, яка має вирішуватись шляхом залучення обдарованої молоді, було зазначено, що державна служба повинна поєднати молодість і досвід, тобто важливо, щоб нові кадри мали такі якості, як патріотичність, висока освіченість, професіоналізм, новаторство, творчість й ініціативність.
Присутні були ознайомлені з переліком ВУЗів, які готують фахівців для Пенсійного фонду, та умовами вступу у вищі навчальні заклади за державним замовленням на денну форму навчання.
Також серед учасників зустрічі проведено роз’яснювальну роботу щодо популяризації друкованих видань „Вісник Пенсійного фонду” та газети „Пенсійний кур’єр”.

   
© Ставищенська РДА

versiya dlya slabovidyashchikh