Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Авторизація

Опитування

Оцініть роботу РДА [Всі опитування]

Добре
Задовільно
Незадовільно
Мені байдуже

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 20-02-2017, 12:34

Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

 

Зокрема, переглянуто соціальні нормативи використання:

-теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та / або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

-електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт·г до 51 кВт·г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період; природного газу для індивідуального опалення:

-з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

 

Також, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення у багатоповерхових будинках.

 

Слід зазначити, що відповідне рішення Уряду не передбачає здійснення перерахунку розмірів діючих розмірів субсидій, оскільки набирає чинності з 1 травня 2017 року.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 17-02-2017, 10:52

Пунктом 20 «Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 передбачено, що надання раніше призначеної субсидії припиняється:

• за поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, - з місяця, в якому надійшло таке подання;

• якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи (не зазначив один із видів доходів) та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії, - з місяця, в якому виявлено порушення;

• у разі переїзду сім’ї в іншу місцевість та настання обставин,що унеможливлюють надання субсидії (зокрема смерть одинокої особи), - з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни;

• за заявою уповноваженого власника (співвласника) житла, наймача житла у державному та громадському житловому фонді, члена житлово-будівельного кооперативу, власника (співвласника) житлового приміщення – з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 13-02-2017, 14:56

«Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів III групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції.

Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов (далі - субвенція), і перебувають на обліку за місцем проживання як такі, що потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української РСР.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 8-02-2017, 11:28

21 жовтня 2016 року набрала чинності постанова Уряду, якою затвердженоПорядок надання грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщеннядля сімей військовослужбовців, які загинули в АТО, а також для інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у бойових діях та потребують поліпшення житлових умов.

Ось основні моменти, які необхідно знати, щоб отримати компенсацію.

Держава заплатить не всім учасникам антитерористичної операції, отримали інвалідність І та ІІ груп, та сім’ям загиблих в АТО військовослужбовців. Умовою державної підтримки є перебування зазначених осіб на квартирному обліку (щодо необхідності поліпшення житлових умов).

Такими, що потребують поліпшення житлових умов, визнаються громадяни:

1) забезпечені житловою площею нижче за встановлений рівень;

2) які проживають у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам;

3) які хворіють на тяжкі форми деяких хронічних захворювань, у зв’язку з чим не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім’ї;

4) які проживають за договором піднайму житлового приміщення в будинках державного або громадського житлового фонду чи за договором найму житлового приміщення в будинках житлово-будівельних кооперативів;

5) які проживають тривалий час за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності;

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 6-02-2017, 15:41

На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримує субсидію6701 домогосподарство.

Субсидія призначається одній із зареєстрованихв житловому приміщенні осіб.

В окремих випадках, на підставі рішення Комісії з призначення субсидії , згідно акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися особі, яка фактично проживає у житловому приміщенні на підставі договору – найму(оренди) житла, якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.

Для призначення субсидії у I кварталі 2017 року враховуються нараховані особам доходи без урахування податку з доходів фізичних осіб за період з 01.01.2016р. до 01.10.2016р. включно.

Якщо особи, які на даний момент являються непрацездатними пенсіонерами, а в минулому році ще отримували зарплату, мають право звернутися до Управління соціального захисту населення з підтверджуючими документами про непрацездатність, для перерахунку субсидії без врахування зарплати.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 1-02-2017, 12:13

Управління соціального захисту Ставищенської РДА повідомляє, що положенням про Єдиний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, визначено право громадян на отримання пільг за фактичним місцем проживання. Для визначення цього права розпорядженням Ставищенською РДА створено комісію по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальних допомог, субсидій та прийняттю рішень про включення до ЄДАРП інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика. Для прийняття рішення щодо включення до Реєстру інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика громадянами подаються до управління соціального захисту такі документи:

- заява;

- довідка, видана управлінням праці та соціального захисту населення по місцю реєстрації про те, що інформація про пільговика виключена з Реєстру у зв’язку зі зміною місця проживання (за умови реєстрації пільговика поза межами цього ж району);

- копія паспорту 1,2 сторінки, сторінка з даними про реєстрацію;

- копія ідентифікаційного номеру;

- копія пільгового посвідчення;

- інформація про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких заявник має пільги та реально ними користується(акт обстеження);

Факт проживання підтверджується шляхом обстеження, за результатами якого складається акт встановлення фактичного проживання пільговика, який і є кінцевою підставою для внесення документів на розгляд комісії.

Рішення комісії оформляється протоколом.

ВАЖЛИВО! У разі зміни фактичного місця проживання, пільговик обов’язково повинен звернутися до районного управління соціального захисту для зняття з обліку ЄДАРП. Також звернення необхідне, коли у складі сім’ї пільговика відбулися зміни, що потребують коригування включеної до Реєстру інформації.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 31-01-2017, 12:09

Кількість звернення громадян до прийняття постанови Кабінету Міністрів України про спрощений порядок надання житлових субсидій № 106 від 28.02.2015 р. становила 1925 домогосподарства.

Станом на 31.01.2017 р. у Ставищенському районі отримувачів субсидії - 6708 домогосподарств.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість домогосподарств, які користуються субсидією збільшилася на 495.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів №409 від 06.08.2016р. «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунальних послуг» відбулися зміниу нормах споживання газу для індивідуального опалення, а саме: якщо раніше на 1 кв. м опалювальної площі враховувалося 7,0 куб. м природного газу, то тепер – 5,5 куб м.

Для Київської обл. коригуючий коефіцієнт для розрахунку розміру витрат природного газу на потреби опалення становить-1,043.

В зв’язку з цим зменшилися норми споживання природного газу на домогосподарство порівняно з минулим роком.

Але ще існують соціальні норми користування житлово-комунальними послугами.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014р.(із змінами та доповненнями) встановлено такі норми для нарахування субсидії для оплати житлово-комунальних послуг:

-13,65 кв. метра загальної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство;

-65 кВт на 1кв. метр в разі використання електричної енергії для індивідуального опалення;

-7,1 куб. метра природного газу на одну особу в разі відсутності газового водонагрівача;

-14,0 куб. метра-за наявності газового водонагрівача;

-4,0 куб. метра води на одну особу при наявності лічильника;

-120 кВтелектроенергії на домогосподарство(в разі відсутності газового водонагрівача) і додатково 30 кВт г на кожного члена сім’ї, але не більше як 240 кВт на місяць;

-90 кВт на домогосподарство( за наявності газового водонагрівача) і додатково 30 кВт на кожного члена сім’ї, але не більше як 240 кВт на місяць.

 

В окремих випадках, виходячи з конкретних обставин, субсидії можуть призначатися непрацездатним пенсіонерам, які проживають самі, на понаднормову площу житла за рішенням Комісії, створеної при райдержадміністрації, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї і переглядається у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у даному житловому приміщенні, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходу.

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 25-01-2017, 11:10

На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримують субсидію6230 домогосподарств.

Субсидія призначається одній із зареєстрованихв житловому приміщенні осіб.

 

В окремих випадках, на підставі рішення Комісії з призначення субсидії , згідно акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися особі, яка фактично проживає у житловому приміщенні на підставі договору – найму(оренди) житла, якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.

 

Порівняно з минулим роком значно зменшилася кількість кубічних метрів природного газу для опалення.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів №409 від 06.08.2016р. «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунальних послуг» відбулися зміниу нормах споживання газу для індивідуального опалення, а саме:

якщо раніше на 1 кв. м опалювальної площі враховувалося 7,0 куб. м природного газу, то тепер –5,5 куб м.

Але ще існують соціальні норми користування житлово-комунальними послугами.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 24-01-2017, 11:27
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо надання підприємствами, установами, організаціями довідок про заробітну плату для перерахунку пенсій непрацюючим державним службовцям До Міністерства соціальної політики - у зв’язку із змінами у законодавстві щодо пенсійного забезпечення державних службовців – надходять численні звернення від підприємств, установ та організацій з питань надання довідок про заробітну плату для перерахунку пенсій непрацюючим державним службовцям. Норма щодо перерахунку призначених пенсій державним службовцям містилася в статті 371 Закону України „Про державну службу” від 16.12.1993 № 3723-XII (далі – Закон № 3723-XII). Відповідно до зазначеної статті, умови та порядок проведення таких перерахунків визначалися Кабінетом Міністрів України. Законом України від 02.03.2015 № 213 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” з 01.06.2015 скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначалися відповідно до Закону України „Про державну службу”. Разом з тим, постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1013 „Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів” скасовано пункт 4 постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 № 865 „Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії”.
АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 19-01-2017, 15:51

Житлово-комунальні послуги:

Станом на 19-01-2017 кількість домогосподарств, які отримують субсидію на оплату житлово – комунальних послуг – 6206.

Сума призначених субсидій за січень місяць – 13357.01 тис. грн.

Для перерахунку субсидії в автоматичному режимі зареєстровано 115 справ.

Перерахунок автоматично зареєстрованих справ – 115.

За період з 01.01.2017р. по 19.01.2017р. за призначенням субсидії звернулося 51 домогосподарство.

Тверде паливо:

Станом на 16-01-2017 кількість домогосподарств, які користуються твердим паливом та скрапленим газом – 0, так як субсидія на придбання твердого палива призначається один раз на календарний рік, а вартості палива і скрапленого газу на даний час не визначено.

Заборгованість станом на 19.01.2017р -97925,22 грн.

Рішенням Комісії, створеної при райдержадміністрації, у 2016р., як виняток, згідно актів матеріально-побутових умов домогосподарства призначено:

- на понаднормову площу житла-626;

-покупка товарів довгострокового вжитку на суму більше 50-ти тис. грн.-4;

-згідно договору-найму житла-50;

-на фактично проживаючих осіб-150.

Відмовлено – 4 домогосподарствам.

 

Виконавць: Михальчук Ж.Г.