Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Авторизація

Опитування

Оцініть роботу РДА [Всі опитування]

Добре
Задовільно
Незадовільно
Мені байдуже

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: SSD | ДатаДата: 13-02-2017, 11:58
Розпочалося оздоровлення дітей Ставищенського району  в 2017 році.Служба у справах дітей та сімї Ставищенської районної державної адміністрації повідомляє, що на виконання обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28.11.2013 № 725-35-VІ (зі змінами) та районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року, розпочато оздоровлення дітей Ставищенського району в 2017 році.
13 лютого 2017 року 10 дітей з Ставищенського району направлені на оздоровлення до ДЗОВ «Зоряний» на І зміну з 13.02.2017 року по 04.03.2017 року.
Служба у справах дітей та сімї Ставищенської райдержадміністрації,
діти позбавлені батьківського піклування , діти з багатодітних родин та їх
батьки висловлюють вдячність депутату Київської обласної ради Джужику Леоніду Петровичу за надану допомогу в перевезені дітей до оздоровчого закладу.
АвторАвтор: SSD | ДатаДата: 3-02-2017, 12:41
НАДАННЯ ДОДАТКОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ТА ДОПОМОГИ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКАМ АТО

Учасники антитерористичної операції можуть отримати одноразову матеріальну допомогу та одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення з обласного бюджету Київської області. Для отримання матеріальної допомоги необхідно надати документи до місцевих підрозділів служб у справах дітей та сім’ї районних державних адміністрацій, міськвиконкомів .
АвторАвтор: SSD | ДатаДата: 10-11-2016, 13:35
Всеукраїнський День молитви за сиріт - 13 листопада 2016 р.
«День молитви за сиріт» – це день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.
АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-10-2016, 17:26

«ВЛАСНИЙ ДІМ»

У Київській області діє програма "Власний дім", завданням якої є сприяння у вирішенні житлових питань сільського населення, через надання довготермінових кредитів під три відсотки річних (а багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків за користування кредитом) на такі цілі та в таких межах:

Ø нове будівництво житлових будинків з господарськими приміщеннями до 300 тис. грн.;

Ø завершення раніше розпочатого будівництва та реконструкція існуючого житла до 150 тис. грн.;

Ø придбання житлових будинків у сільській місцевості до 200 тис. грн.;

Ø будівництво інженерних мереж до 50 тис. грн.

Суми кредитування визначаються кошторисним розрахунком або експертною оцінкою вартості житла.

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»-це інструмент для вирішення нагальних проблем, що стоять перед соціальною сферою села:

Ø сприяння закріпленню кадрів на селі;

Ø скорочення темпів міграції сільського населення;

Ø стабілізація демографічної ситуації в сільській місцевості;

Ø створення нових робочих місць.

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»-це соціально-економічна форма довгострокової регіональної політики, спрямованої на сприяння в розвитку сільських заходів щодо виконання наступних завдань:

Для отримання пільгового довгострокового кредиту необхідно:

Ø постійно проживати у сільській місцевості;

Ø працювати у сільській місцевості;

Ø підтвердити свою платоспроможність;

Ø забезпечити виконання зобов’язань із повернення кредиту.

Фінансування кредиту здійснюється виключно у безготівковій формі, шляхом перерахування кредитних коштів на особистий рахунок позичальника.

Погашення кредиту проводиться рівними частинами, щоквартально, згідно з графіком. Відсотки нараховуються на залишок суми кредиту і сплачуються щоквартально.

Бажаючі отримати детальнішу інформацію можуть звернутися безпосередньо до фахівців Київського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (Адреса: м. Київ, вул. Червоноармійська 13,к.409,тел.(044)235-14-06, e-mail:fond_gutnichenko@ukr.net).

 

АвторАвтор: SSD | ДатаДата: 30-09-2016, 16:11
30 вересня - День усиновлення.

Дім родина, сім’я, мама, тато, бабуся, дідусь... Для великої кількості людей це звичні речі, які асоціюються з домашнім теплом, затишком, смаком домашньої їжі та сповнених, турботи і любові материнських рук. Та, нажаль, не завжди так буває. Є діти, які позбавлені материнської турботи та родинного тепла – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Значна кількість таких дітей живе в сиротинцях, мріючи мати родину, світлий дім, бачити мамину посмішку і відчувати мужні батьківські руки, Не всім дітям судилося виховуватись у рідній сім’ї, але в Україні, протягом останніх років, більше уваги приділяється сімейним формам виховання, пріоритетним з яких є усиновлення. Вихованці дитячих будинків та будинків маляти мають надію знайти батьків-усиновителів.
АвторАвтор: SSD | ДатаДата: 6-07-2016, 16:46
Оздоровлення дітей Ставищенського району


Служба у справах дітей та сім’ї повідомляє , що в наявності є безкоштовні путівки для оздоровлення дітей влітку 2016 році , в оздоровчих закладах:
АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 6-07-2016, 13:19

Будівництво ДБСТ в смт Ставище завершуєтьсяВ смт Ставище завершується будівництво дитячого будинку сімейного типу для прийомної сім’ї Карпенків. Родина вже має своїх троє дітей та четверо прийомних дітлахів. Найближчим часом в сім’ю буде до влаштовано ще троє дітей з дитячого будинку, позбавлених батьківського піклування. Відкриття ДБСТ заплановано вже на кінець серпня 2016 –го, зокрема, на день незалежності України сімейство Карпенків вже з 10-ма дітьми справить таке довгоочікуване новосілля.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 1-07-2016, 13:37

Триває оздоровлення дітей району30.06.2016 року група дітей- сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування , дітей з багатодітних родин направлені на оздоровлення в ДП « ДОЦ « Дніпро» с. Козин Обухівського району Київської області.

Служба у справах дітей та сімї висловлює вдячність депутату Київської обласної ради Джужику Л.П. , начальнику районного відділу освіти Плахотнюк О.М., директору дитячого будинку « Світанок» Яременко М.А. за надану допомогу в забезпеченні автобусом для доставки дітей до місця оздоровлення.

АвторАвтор: SSD | ДатаДата: 1-04-2016, 10:47
Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.
АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-02-2016, 13:33

02.02.2016 року в приміщенні райдержадміністрації за головування голови Ставищенської РДА Віталія Волошкевича  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На засіданні комісії розглядалися питання:

- Доцільність – недоцільність позбавлення батьківських прав батьків які не виконують батьківські обов’язки

- Встановлення часів зустрічей батьків які проживають окремо з малолітніми дітьми.

- Надання дозволу на дарування квартири малолітньому.