Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Авторизація

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 19-04-2017, 11:16

Порядок призначення та надання населенню субсидій, який міститься в Постанові КМУ № 848 від 21.10.1995 року постійно зазнає змін. Останні зміни до Постанови КМУ № 848 набули чинності 21 вересня 2016 року. Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання, з урахуванням пільг, перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу. Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу. Субсидія призначається особі, яка зареєстрована у будинку (квартирі) та на яку відкрито особові рахунки по сплаті за житлово- комунальні послуги. В окремих випадках на підставі рішення місцевого органу влади або утвореної ними комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися особі,яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла , якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію. Право власності на призначення субсидії не впливає. Тобто, за призначенням житлової субсидії може звернутися особа (не власник), яка зареєстрована у будинку (квартирі) і на яку відкрито, в тому числі, особові рахунки, або особа, яка не зареєстрована у будинку (квартирі), при наявності договору найму (оренди) житла і на яку переведено особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг. Субсидія є безповоротною і її отримання не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності житла. На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримує субсидію 6382 домогосподарства.

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 18-04-2017, 11:38

Законом України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" передбачено виплату державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, механізм якої визначено Порядком надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. Даним Порядком передбачалось, що фізична особа-підприємець, яка щоквартально подає довідку про відсутність доходів від зайняття підприємницькою діяльністю, має право одержувати надбавку на догляд за дитиною-інвалідом. У разі її неподання виплата надбавки на догляд за дитиною-інвалідом припиняється. Тобто надбавка на догляд за дитиною- інвалідом призначалась фізичним особам-підприємцям, які звітували органу державної податкової служби про відсутність доходів від зайняття підприємницькою діяльністю. Дана норма була актуальною, оскільки фізичні особи-підприємці, відповідно до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (далі-Закон) (до набуття чинності Законом 6 грудня 2016 року № 1774-8) мали право сплачувати єдиний внесок при відсутності доходів, але не зобов’язані були це робити. Відтак ті, хто не сплачували внески, не являлися застрахованими особами і прирівнювалися до непрацюючих осіб, які мають право на надбавку на догляд. Разом із тим, Верховна Рада України 6 грудня 2016 року прийняла Закон України № 1774-8 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким встановила, що з 01 січня 2017 року у разі, якщо фізичними особами- підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, не отримано дохід(прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску. В той же час Законом передбачено, що від сплати єдиного внеску звільняються фізичні особи-підприємці, які є особами з інвалідністю або пенсіонерами за віком та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідно фізичні особи-підприємці (крім фізичних осіб-підприємців, які є особами з інвалідністю або пенсіонерами за віком та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, а також добровільно не сплачують єдиний внесок) з 01 січня 2017 року втратили право на отримання надбавки на догляд за дитиною-інвалідом, оскільки вони, сплачуючи внески, отримали статус застрахованих осіб.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 10-04-2017, 14:32

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг в Україні призначається споживачам окремо для опалювального періоду та теплої пори року.

Тобто, призначені з 1 жовтня 2016 року житлові субсидії будуть діяти до 30 квітня 2017 року включно. Однак, враховуючи теплу весну, у квітні вони будуть перераховані (як для користувачів центрального, так і індивідуального опалення) з урахуванням кількості днів опалювального періоду.

В нашому районі опалювальний період закінчився 1 квітня 2017 року.

Норма газу, тепла чи електрики в залежності від виду опалення буде перерахована не за повний "опалювальний” місяць. Разом з тим, громадяни, які мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використовувати, оскільки опалювальний період в Україні зафіксовано до 30 квітня 2017 року,

З 1 травня по 30 вересня 2017 року допомога на оплату комунальних послуг буде надаватися і надалі, однак її розмір буде дещо меншим з об’єктивних причин — через відсутність оплати за послуги теплопостачання.

На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримує субсидію6394 домогосподарств.

 

 

 

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 7-04-2017, 09:54

Кабінетомміністрів України прийнята постанова № 223 від 05.03.2017 року «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», і «Про жертви нацистських переслідувань». Управлінням соціального захисту населення будуть перераховані кошти через відділення зв’язку або установи банків на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, ― за місцем їх проживання) у таких розмірах:

інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

-I групи — 3500 гривень;

-II групи — 3100 гривень

- III групи — 2700 гривень;

учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 200 гривень;

особаоособам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 3500 гривень;

членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 600 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 500гривень;

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 4-04-2017, 16:30

Управління соціального захисту населення Ставищенської райдержадміністрації доводить до відома, що в 2017 році послуги з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції надаються такими реабілітаційними установами:

- ДП ”Клінічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" (с. Березівське, Дергачівський р-н, Харківська обл., 62363)

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Подільський Артек" (вул. Лісова, 1, с. Заозерне, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23664)

- Громадська організація "Історії життя" (вул. Луцького, 28, м.Львів, 79039)

- Державне підприємство "Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідіції наслідків аварії на Чорнобильській АЕС імені В.Т. Гуца" (Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Капітанівка, вул. Радянська 4)

- ПП "Курорти Прниазав'я" санаторій "Нафтохімік України"(м.Бердянськ, вул. Ямакарова, 71)

- ТОВ "Санаторій "Курорт Орлівщини" (Увага! Зміна назви ребустанови - був ДП Санаторій "Новомосковський"ЗАТ "Укрпрофоздоровниця") (с. Орлівщина, Новомосковського р-н, Дніпропетровської обл., 51215)

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-04-2017, 12:19

На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримує субсидію6387 домогосподарств.

 

У зв’язку з підвищенням середньої добової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб, яка становить більш як +8 градусів С,відповіднодоп.7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, керуючись пп.1 п."а” ст.30, ч.6 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” у Ставищенському районі закінчено опалювальний сезон з 01 квітня 2017 року.

 

Перерахунок субсидіїв межах установленогостроку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі: зміни ціні тарифів на послуги, для оплати яких призначено субсидію;встановлення рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради абомісцевої держадміністрації датипочатку  (закінчення) опалювального періоду,що відрізняється від дати  початку (закінчення) опалювального сезону, на який розраховується  субсидія.

 

Відповідним підрозділом Управління соціального захисту населення у березні місяці 2017 р. зроблено перерахунок субсидії в зв'язку з підвищенням тарифів на електроенергію. У квітні місяці 2017 р. буде зроблено перерахунок субсидії в зв'язку з закінченням опалювального сезону в нашому районі.

 

 

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-04-2017, 12:18

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 23.11.2016 №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2017 році громадянам, якіпостраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, необхідно було подати заяви до управлінь соціального захисту населення Ставищенської РДА до 15.10.2016 року

Закон України ,,Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачає право на щорічне забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Придбання санаторно-курортних путівок вказаній категорії громадян здійснюєтьсярайонними управліннями соціального захисту населення за рахунок коштів Державного бюджету в рамках цільовоїбюджетної програми.

На даний час управління соціального захисту населення Ставищенської РДА працює згідно запровадженого із 2017 року нового механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення, який дає змогу самостійно вибирати санаторно-курортний заклад для оздоровлення, а також ведеться окремий обліку постраждалих громадян, які виявили бажання отримати грошову компенсаціюзамість санаторно-курортної путівки на 2018 рік.

ПротягомІІ кварталу 2017 рокупланується забезпечити санаторно-курортним лікуванням 18 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно поданихними заяв до управління.

 

 

 

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-04-2017, 12:17

Управліннясоціального захисту населення Ставищенської райдержадміністрації інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року №110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187 і від 31 березня 2015 року №200», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 30-03-2017, 14:11
Постанова КМУ від 16.03.2017 р № 151 смотреть фильмы онлайн бесплатноKMU-151.doc [27.5 Kb] (cкачувань: 19)