Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Авторизація

Рекомендуємо

ПогодаАвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 18-07-2017, 14:08

Інвалідність не може і не повинна бути перешкодою до продуктивної зайнятості. Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів,який знаходиться в с.Лютіж Київської області, здійснює прийом документів для професійного навчання осіб з інвалідністю І,ІІ,ІІІ груп віком від 16 років(в тому числі учасників АТО,які мають інвалідність). Навчання здійснюється за такими професіями:

Професія

Термін професійної реабілітації(міс.)

Початок професійної реабілітації

Манікюрник

3,8

Серпень 2017

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

10

Серпень 2017

Оператор комп’ютерного набору

10

Серпень 2017

Перукар(перукар-модельєр)

6

Серпень 2017

Секретар керівника

10

Серпень 2017

Слюсар з ремонту автомобілів

10

Серпень 2017

Швачка

10

Серпень 2017

Взуттьовик з ремонту взуття

5

Листопад 2017

Бджоляр

6

Грудень 2017

Вишивальник

11

Лютий 2018

По закінченні курсу навчання слухачі складають державну кваліфікаційну атестацію і отримують свідоцтва державного зразка про набуття робітничої професії. Професійна реабілітація передбачає комплексне поєднання професійного навчання із заходами з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження.

СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ:

соціальна діагностика;групові та індивідуальні консультації;соціально-психологічні тренінги;культурно-масові заходи.

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

індивідуальна психодіагностика;групова психодіагностика; групові, індивідуальні консультації;психологічні тренінги; психологічна релаксація.

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

фізіотерапія;лікувальна фізична культура; ручний та апаратний масаж; бальнеотерапія; гідрокенезотерапія; ароматерапія.

МЕДИЧНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

динамічне терапевтичне, неврологічне, ортопедичне обстеження; комп’ютерна електроенцефалографія; реовазографія; спірографія; дієтичне харчування.

Перелік документів необхідних для вступу

Заява про вступ до Центру із зазначенням обраної професії,
місця проживання;

документ про освіту (копія);

медична довідка (лікарський професійно-консультативний висновок) за формою №086/о;

довідка МСЕК (ЛКК) про встановлення групи інвалідності (копія);

індивідуальна програма реабілітації, видана МСЕК (ЛКК) (копія);

виписка з особової амбулаторної картки стосовно динаміки інвалідизуючого захворювання за останні 2 роки;

копія паспорта (сторінки із зазначенням П.І.Б., яким органом і коли виданий, місце проживання);

довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

дві фотокартки розміром 3 х 4;

рекомендації територіального органу Державної служби зайнятості за місцем проживання за результатами наданих профорієнтаційних послуг, у тому числі щодо вибору професії із зазначенням актуальності на ринку праці;

гарантійнийлист про працевлаштування (при наявності) від підприємства, організації, установи, що дає право на переважне зарахування до Центру;

заява про згоду на збір, обробку та збереження персональних даних.

 

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ РОКУ.

 

Професійне навчання, заходи з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації, медичне спостереження, проживання та харчування здійснюються для слухачів Центру БЕЗКОШТОВНО.

За додатковою інформацією та направленнями звертатись до управління соціального захисту населення Ставищенської РДА (каб.№9) або за телефоном 5-15-49.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 18-07-2017, 08:42


Нове про субсидії на дрова, газ і вугілля

Що потрібно для того, аби оформити відшкодування на придбання твердого палива й скрапленого газу?

Субсидії на придбання твердого палива й скрапленого газу оформляються так само, як і звичайна житлова пільга. Процедура така ж. Тобто, щоб отримати відшкодування за тверде паливо чи скраплений газ, потрібно подати в місцевий орган соцзахисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкресилити полезі словами "на придбання твердого палива та скрапленого газу".

Як часто треба подавати таку заяву?

Тепер щороку слід подавати документи для оформлення субсидій на тверде паливо і скраплений газ. Постановою Кабінету МіністрівУкраїни від 27 квітня 2016 року № 319 "Про внесення змін додеяких постанов Кабінету Міністрів України" скасовано норму стосовно призначення субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу на наступний період без попереднього звернення заявника.

На тверде паливо субсидія виплачується один раз на рік. Це сума,яка покриває частину витрат на придбання твердого палива чи скрапленого газу. Після того, як спливає рік, для отримання відшкодування на дрова чи вугілля знову потрібно подати документи.

На які суми тепер можуть розраховувати українці, як іоформляють субсидії на тверде паливо та скраплений газ?

Тепер Кабмін переглянув граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання населенню пільг і житлових субсидій і встановив їх на рівні 2162 гривні за тонну твердого палива і 216,20 гривень за балон скрапленого газу.

У який саме спосіб отримують відшкодування?

Призначені субсидії отримують готівкою через відділення поштового зв'язку.В.о. начальника УСЗН О.П.Мороз

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 17-07-2017, 14:56

На численні звернення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та громадських організацій, які захищають інтереси даної категорії Верховна Рада 13 квітня 2017 року прийняла зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», зокрема до статті 54 даного закону.23 травня 2017 року Президент погодив та підписав прийнятий закон із вищезазначеними змінами.

Закон встановлює з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника дружинам або чоловікам, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесеним до 1-ї категорії. Згідно з документом, це право надається незалежно від причинного зв’язку смерті годувальника з Чорнобильською катастрофою.

Порошенко нагадав, що Чорнобильська трагедія - одне з найбільш чутливих питань для багатьох українців. «За моїм дорученням розробили, і я підписав Указ про довічні стипендії учасникам ліквідації (наслідків аварії на ЧАЕС – ред.). І сьогодні – це теж завершення дуже важливого етапу, коли було розроблено і підтримано парламентом законопроект, який ліквідує будь-які бюрократичні складнощі», - зауважив Президент. Він наголосив, що держава тримає на постійному контролі питання соціального захисту чорнобильців та їхніх сімей. Особливо тих, хто в перші дні трагедії став до лав ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 10-07-2017, 10:48


За даними Мінсоцполітики, на сьогоднішній день в Україні 70% субсидіантам вже призначена допомога на новий період.

Однак, що через відсутність у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад зареєстрованих членів сім'ї та деяких змін в програмі нарахування субсидій процес перепризначення субсидії на період з 01.05.2017 р. до 01.05.2018 р. затягується.

На сьогодні 70% субсидіантам допомогу на новий період вже призначено, в тому числі розрахований розмір субсидії на літній період.

Субсидія обов'язково буде надана і нарахована заднім числом за травень і червень.

Якщо субсидіанту невідомо про нарахування субсидії та в платіжці відповідна інформація не відображена, рекомендується платити обов'язковий платіж - такий же, як у квітні-травні цього року.

У той же час, сім'ям, в яких є накопичена за минулі роки заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, слід погасити її, або оформити договір реструктуризації боргу. Від цього також залежить процес перепризначення субсидій на новий період. 

 

В.о. начальника УСЗН О.П.Мороз

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 6-07-2017, 14:48

Кабмін пообіцяв виплатити українцям гроші за заощаджені житлові субсидії.

Як це працюватиме?

Такий проект реалізується в Україні вперше і стане поштовхом до глобальної монетизації.

 

1. Хто отримає?

1,5 млн українських сімей, які заощадили 150 кіловатів електроенергії, якщо вона використовувалась для опалення,або 100 кубів газу, отримають грошову допомогу для своїх сімей.

2. Скільки?

Сума винагороди становить 695,79 грн. за 100 куб. м газу та 135 грн. за 150 кВт електроенергії. Якщо сума заощаджених коштів менша суми еківалентної 100куб. м,то громадяни отримають фактичну суму невикористаної субсидії.

3. Як отримати?

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 6-07-2017, 14:42
Верховна Рада внесла зміни до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", прийнявши відповідний Закон.

Якщо зараз члени сімей загиблих мають право на отримання пільг, передбачених зазначеним Законом, за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 2240 гривень, то після набрання Законом чинності члени сімей загиблих отримуватимуть пільги, передбачені Законом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

До таких пільг відносяться:

безплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів і безплатне першочергове зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів);

50% знижка плати за користування житлом (квартирна плата), користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах середніх норм споживання;

50% знижка вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення;

позачергове користування всіма послугами зв'язку та позачергове встановлення на пільгових умовах квартирних телефонів (оплата у розмірі 20 процентів від тарифів вартості основних та 50 процентів - додаткових робіт). Абонементна плата за користування телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.

 

 АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 30-06-2017, 09:07

Розрахунок та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення здійснюються у порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів Українивід 23 серпня 2016 № 534"Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення”.

Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення) повертається підприємством—виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 21-06-2017, 10:42

Інформація стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надаватимуть підприємства-надавачі послуг на запит органу соціального захисту населення (пункт 13 Положення).

За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається, про що управління соціального захисту населення має поінформувати громадянина. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення комісії за наявності поважних причин.

 

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 16-06-2017, 15:21

В зв»язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України №854 від 23.11.2016р. „Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. З 2017 року передбачено запровадження нового порядку забезпечення санаторно-курортним оздоровленням постраждалих громадян внаслідок Чорнобильської катастрофи. Згідно даного порядку постраждалі мають право: вільного вибору ними санаторно-курортного закладу.

Мінсоцполітики ініціювало прийняття такого рішення з метою надання можливості найбільш соціально-вразливій категорії осіб вибирати за бажанням будь-який заклад України для санаторно-курортного лікування або отримувати грошову компенсацію замість санаторно-курортної путівки.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 14-06-2017, 11:13

Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави

Восени 2016-го Уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряд Володимира Гройсмана виконав – найближчим часом енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави. Кабінет Міністрів України 26 квітня 2017 року прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій, ініційований Прем’єр-міністром України В.Гройсманом, передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Це небагато, але це те, що може дозволити собі Державний бюджет на даний момент. В майбутньому, коли економіка України запрацює на повну, Уряд зможе запропонувати українцям більші грошові стимули економити дорогі енергоносії й глобальніший проект монетизації субсидій.

Після закінчення опалювального сезону 2016-2017рр. організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг у нашому районі, а саме: ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО», Ставищенським ЖКП, ФОП Кононюк В.Л. було проведено перерахунокневикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення які повертаються підприємствами-надавачами такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідкувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення, а також в сільських та Селищній Радах, де є списки громадян на рахунках яких залишилися невикористані суми субсидій.

На сьогоднішній день звертатися до органів соціального захисту населення не потрібно.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи чи поштового відділення, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Звертаємо увагу, що впродовж червня поточного року в засобах масової інформації з цього питання будуть надані додаткові роз’яснення.

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33