Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Авторизація

Опитування

Оцініть роботу РДА [Всі опитування]

Добре
Задовільно
Незадовільно
Мені байдуже

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 6-02-2017, 10:11
Проведення «круглого столу» з роботодавцямиПроведення «круглого столу» з роботодавцями
Фахівці Ставищенського районного центру зайнятості провели круглий стіл з питань підвищення конкурентоспроможності та рівня підприємств на ринку праці за рахунок співпраці зі службою зайнятості.
Для учасників «круглого столу» директор Ставищенського РЦЗ Проценко М.Я. провів презентацію послуг служби зайнятості для роботодавців. Наголосив на взаємодії центру зайнятості з підрозділами місцевих органів влади та самоврядування.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 20-01-2017, 16:04
Семінар з військовослужбовцями та учасниками АТО
Тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам. Саме з цією метою спеціалістами Ставищенського районного центру зайнятості 19.01.2017 року спільно з представниками Ставищенського військового комісаріату було проведено семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Метою заходу було залучення безробітних громадян віком від 18 до 40 років, які за станом здоров`я, результатами професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовки придатні до військової служби для прийому на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 27-12-2016, 16:25
Нагородження переможців конкурсуНагородження переможців конкурсу
В Ставищенському районному центрі зайнятості 27 грудня 2016 року відбулося нагородження переможців заключного етапу щорічного обласного профорієнтаційного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє - в твоїх руках».
Серед учасників конкурсу стали переможцями:
- у молодшій віковій категорії — за активну участь, творчий підхід та перемогу у номінації «Художня майстерність» переможницею стала Галушка Вікторія.
- у середній віковій категорії — за активну участь, творчий підхід та перемогу у номінації «Художній реалізм» переможницею стала Лобунець Мар`яна.
- у старшій віковій категорії — за активну участь, художню майстерність та перемогу у номінації «Кращий творчий підхід» переможцем став Миронічев Михайло.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 5-12-2016, 09:59
Круглий стіл до Міжнародного дня інвалідівКруглий стіл до Міжнародного дня інвалідів
Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями.
На базі Ставищенського районного центру зайнятості 02 грудня 2016 року відбулося засідання «круглого столу» для осіб з обмеженими фізичними можливостями та учасників АТО за участю роботодавців та соціальних партнерів . В заході взяли участь заступник начальника Управління соціального захисту населення Ставищенської РДА Мороз О.П., начальник відділу по обслуговуванню громадян Управління Пенсійного Фонду в Ставищенському районі Ліжевська Т.О.,головний спеціаліст надання безоплатної правової допомоги населенню Кононюк А.А.,Державний інспектор праці Іщенко Є.С., головний спеціаліст ВВДФССНВВ у Тетіївському районі Тужик А.М. , директор Ставищенського РЦЗ Проценко М.Я., заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Олійник А.М., юрисконсульт Підберезна І.В. та інваліди, які перебувають на обліку в службі зайнятості.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 23-11-2016, 16:36
Півфінал конкурсу  «Обери майбутнє »Півфінал конкурсу  «Обери майбутнє »
22 листопада 2016 року у смт Володарка відбулася півфінальна гра обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє ». Захід проходив у приміщенні Володарського районного будинку культури.
Учасниками півфінальної гри стали команди м. Біла Церква, Сквирського р-ну, Володарського р-ну, Тетіївського р-ну, Ставищенського р-ну, м. Фастів, Фастівського р-ну, Васильківського р-ну. Представниками від Ставищенського району була команда «Мікс», учні Іванівської ЗОШ, які вибороли І місце у відбірковому етапі на районному рівні, який проходив 25 жовтня 2016 року.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 16-11-2016, 10:17
Круглий стіл з роботодавцями та соціальними партнерамиКруглий стіл з роботодавцями та соціальними партнерами
За ініціативою Ставищенського районного центру зайнятості 15 листопада 2016 року було проведено “круглий стіл” з керівниками та представниками підприємств, установ , організацій району на тему “Співпраця Ставищенського районного центру зайнятості із органами місцевої влади, органами місцевого самоврядування та роботодавцями щодо забезпечення зайнятості населення та кадрових потреб роботодавців району”. В засіданні “круглого столу” взяли участь Голова Ставищенської районної державної адміністрації, голова Ставищенської районної ради, керуючий справами виконавчого апарату Ставишенської районної ради, селищний голова, голови сіл, керівники підприємств району.
Відкрив засідання круглого столу директор Ставищенського районного центру зайнятості Проценко Микола Якович.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 8-11-2016, 15:47
Конкурс малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках»
Вже традиційними стали організація та проведення обласного конкурсу малюнку „ Твоє майбутнє – в твоїх руках ”. Так 08 листопада 2016 року в приміщенні Ставищенського РЦЗ відбувся І етап нагородження переможців конкурсу.
Організаторами проведення конкурсу виступили Київський обласний центр зайнятості разом з головним управлінням освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Захід проведено в рамках виконання „Програми професійної орієнтації учнівської молоді області на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей ”.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 26-10-2016, 18:03
Відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє »Відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє »
Відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє »

25 жовтня 2016 року в приміщенні Ставищенського НВК №1 Ставищенським районним центром зайнятості спільно з Центром дитячої та юнацької творчості проведено відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє ».
Захід має багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою «КВК»! Зокрема, команди-учасниці заходу «Обери майбутнє» змагаються у конкурсах: «Візитівка», «Конкурс капітанів», «Музичний конкурс», «Реклама професії».
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 11-10-2016, 15:58
Ярмарок професійЯрмарок професійСтавищенським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Ставищенської РДА 11 жовтня 2016 року проведено «Ярмарок професій». Захід проходив у приміщенні актового залу Ставищенського НВК №1. Презентувати свої освітні програми на вищевказаний захід прибули 9 вищих та професійно-технічних навчальних закладів м. Києва та області. 
Відкрила захід провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Ставищенського РЦЗ Полотняк Олена Андріївна, наголосила на необхідності проведення таких заходів, подякувала за плідну співпрацю відділу освіти та представникам навчальних закладів.
АвторАвтор: mantach | ДатаДата: 11-10-2016, 15:19
Ярмарок вакансій 11.10.2016 року.Ярмарок вакансій 11.10.2016 року.Головна мета служби зайнятості - сприяти працевлаштуванню незайня-того населення, яка може бути реалізова¬на завдяки тристоронній взаємодії: безробітний - служба зайнятості - роботодавець.
Для зближення кадрових служб підприємств і безробітних, більш оперативного і якісного вирішення питання пошуку роботи цен¬тром зайнятості 11.10.2016 року був проведений Ярмарок вакансій.
Безробітні мали змогу скористуватись даними про вільні робочі місця й вакантні по¬сади, спілкуючись безпосередньо з роботодавцями, знайти роботу відповідно до здібностей, умінь та навичок, вияснити за заробіток, ознайомитися із вакансіями в області, знаходи¬ти для себе варіанти роботи й планувати свої подальші дії. Також для роботодавців була можливість замовити кваліфіковану робо¬чу силу через про¬фесійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації відповідно до їх вимог.