Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Травень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Авторизація

Рекомендуємо

ПогодаАвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 14-04-2017, 09:50

В районі прведено акцію " Чистий четвер" в рамках двомісячника благоустроюЗ метою реалізації заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, В районі прведено акцію " Чистий четвер" в рамках двомісячника благоустроюупорядкування територій населених пунктів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, примноження зелених насаджень у містах та інших населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, в рамках проведення вКиївській області двомісячника благоустрою населених пунктів та згідно з дорученням голови Київської облдержадміністрації від 04.04.2017 №23-1 в усіх населених пунктах Київщини 13 квітня пройшламасштабна акція «Чистий четвер». До проведення акції долучилась і Ставищенщина. В акції взяли участь голова Ставищенської РДА , структурні підрозділи та управлінняСтавищенськоїрайдержадміністрації, учнівство, представники установ, організацій селища та району, пересічні громадяни. В рамках проведених заходів було здійснено не тільки прибирання території, а й приведено в належний санітарний та естетичний стан парк відпочинку, зупинки пасажирського транспорту, упорядкувано об’єктикультурної спадщини, братські могил, меморіальні комплексита місця почесних поховань.В районі прведено акцію " Чистий четвер" в рамках двомісячника благоустроюВ районі прведено акцію " Чистий четвер" в рамках двомісячника благоустроюВ районі прведено акцію " Чистий четвер" в рамках двомісячника благоустроюВ районі прведено акцію " Чистий четвер" в рамках двомісячника благоустрою

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 11-04-2017, 16:30

В районі триває двомісячник благоустроюПерший заступник голови Ставищенської РДА Сергій Кошіль здійснив об’їзд В районі триває двомісячник благоустроюнаселених пунктів Ставищенського району з метою перевірки двомісячника благоустрою. В результаті об’їзду було зазначено, що у населених пунктах Розумниці, Бесідці, Красилівці, Станіславчику, Попружній, Брилівці, Ясенівці та Антонівці в рамках двомісячника благоустрою належним чином виконуються всі заплановані заходи .В районі триває двомісячник благоустроюВ районі триває двомісячник благоустрою

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 7-04-2017, 12:16

На засіданні комісії з ТЕБ та НС6 квітня в адмінбудинку відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС.На засіданні комісії з ТЕБ та НС Зібрання провів голова Ставищенської РДА Олександр Тертичний. На порядку денному був розгляд питань захист лісів та сільськогосподарських угідь Ставищенського району від пожеж у весняно-літній період 2017 року, стан протипожежного водопостачання в смт Ставище та Ставищенському районі, проведення заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах району та обліку місць масового відпочинку населення поблизу водних об’єктів, стан пожежної безпеки в населених пунктах та на об’єктах Ставищенського району, "Про визначення та облаштування місць тимчасового зберігання ХНР (ртуті) прискорення їх передачі до підприємств (організацій), які мають ліцензію на вивезення (утилізацію) небезпечних відходів”,обладнання автоматизованими системами раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки, розташованих на території Ставищенського району, заключення керівниками потенційно-небезпечних об’єктів Ставищенського району договорів на постійне та обов’язкове обслуговування аварійно-рятувальним підрозділом, "Про створення об’єктових, районних формувань цивільного захисту Ставищенської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області”.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 7-04-2017, 11:45

Відправлено матеріально -технічні засоби на потреби АТО6 квітня голова Ставищенської райдержадміністрації О. Тертичний , Відправлено матеріально -технічні засоби на потреби АТОперший заступник голови Ставищенської райдержадміністрації С. Кошіль взяли участь у відправці матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України. Зібраний вантаж направлено до міста Біла Церква , звідки 7 квітня у супроводі керівництва Київської облдержадміністрації, попрямує в зону проведення АТО. Ставищенська районна державна адміністрація висловлює велику подяку за сприяння у зборі допомоги: селищній та сільським радам , громаді Ставищенщини , підприємцям, керівникам с/г підприємств всіх форм власності та всім, хто відгукнувся на допомогу.

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 7-04-2017, 11:36

В районі триває двомісячник благоустроюВ районі триває оголошений двомісячник благоустрою.В районі триває двомісячник благоустрою З 13 березня по 13 травня 2017 року згідно розпорядження голови Ставищенської РДА від 13.03.2017 р № 114 має бути виконано комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля. Зокрема, озеленення, благоустрій населених пунктів району та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, приведення в належний стан лісосмуг вздовж доріг. Також заплановано привести в належний санітарний та естетичний вигляд прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики. В рамках двомісячника , територію району поділено на 4-6 секторів та під секторів , за якими закріплено відповідальну особу на рівні керівника РДА. До участі залучено громадськість району, активних мешканців приватних секторів, громадські організації, представників бізнесу, які здійснюють свою діяльність на відповідній території, учнівську молодь. Так приміром, активно долучилися до двомісячника благоустрою працівники бюджетної сфери та учнівство с Бесідки разом зі своїм закріпленим відповідальним- першим заступником голови РДА Сергієм Кошілем. В районі триває двомісячник благоустрою

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-04-2017, 12:30

На оперативній нараді в голови РДАСьогодні голова Ставищенської РДА Олександр Тертичний провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та управлінь Ставищенської РДА. На зібранні обговорили питання виконання бюджету району за доходами і видатками за березень та з початку 2017 року, проведення в Ставищенському районі двомісячника благоустрою, завершення опалювального сезону 2016-2017 років. Також на оперативці опрацювали питання проведення комплексу весняно-польових робіт 2017 року, стан формування матеріально-технічної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, яки беруть участь в АТО, виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за І квартал 2017 року, стан подання е-декларацій державними службовцями структурних підрозділів райдержадміністрації та особами органів місцевого самоврядування станом на 20.03.2017 року.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-04-2017, 12:29

допомога жителям Балаклійського району від Ставищенщини31 березня 2017 року Ставищенський район прийняв участь у формуванні допомога жителям Балаклійського району від Ставищенщинигуманітарного вантажу для постраждалих жителів Балаклійського району Харківської області. Від Ставищенщини було оперативно зібрано та відправлено овочі та будматеріали. Щира подяка всім, хто долучився до збору гуманітарного вантажу.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-04-2017, 11:53

На оперативній нараді в голови РДА3 квітня голова Ставищенської РДА О.Тертичний провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА. На зібранні опрацювали питання виконання бюджету району за доходами і видатками за березень та з початку 2017 року, стан проведення в Ставищенському районі двомісячника благоустрою, завершення опалювального сезону 2016-2017 років, проведення комплексу весняно-польових робіт 2017 року. Також на нараді прозвучали питання формування матеріально-технічної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, яки беруть участь в АТО, виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за І квартал 2017 року, стан подання е-декларацій державними службовцями структурних підрозділів райдержадміністрації та особами органів місцевого самоврядування станом на 20.03.2017 року.

 

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 30-03-2017, 14:30

В районі триває двомісячник благоустроюВ районі триває оголошений двомісячник благоустрою.В районі триває двомісячник благоустрою З 13 березня по 13 травня 2017 року згідно розпорядження голови Ставищенської РДА від 13.03.2017 р № 114 має бути виконано комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля. Зокрема, озеленення, благоустрій населених пунктів району та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, приведення в належний стан лісосмуг вздовж доріг. Також заплановано привести в належний санітарний та естетичний вигляд прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики. В рамках двомісячника , територію району поділено на 4-6 секторів та під секторів , за якими закріплено відповідальну особу на рівні керівника РДА. До участі залучено громадськість району, активних мешканців приватних секторів, громадські організації, представників бізнесу, які здійснюють свою діяльність на відповідній території, учнівську молодь. Так приміром, сьогодні активно долучилися до двомісячника благоустрою працівники бюджетної сфери с Розкішна разом зі своїм закріпленим відповідальним- керівником апарату Ставищенської РДА Тетяною Шалієвською.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 27-03-2017, 11:41

На оперативній нараді в голови РДА27 березня голова Ставищенської РДА Олександр Тертичний провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та управлінь РДА. На зібранні обговорили питання виконання бюджету району за доходами і видатками з початку 2017 року, проведення в Ставищенському районі двомісячника благоустрою, завершення опалювального сезону 2016-2017 років, проведення комплексу весняно-польових робіт 2017 року. Також учасники оперативки заслухали питання впровадження в Київській області системи енергетичного менеджменту та моніторингу енергоспоживання у бюджетній сфері, виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за І квартал 2017 року, подання е-декларацій державними службовцями структурних підрозділів райдержадміністрації та особами органів місцевого самоврядування станом на 27.03.2017 року.