Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Авторизація

Опитування

Оцініть роботу РДА [Всі опитування]

Добре
Задовільно
Незадовільно
Мені байдуже

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 23-11-2016, 15:36

Відзначення Дня працівників сільського господарства17 листопада 2016 року в районі було проведено урочисті заходиВідзначення Дня працівників сільського господарства з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства, в яких прийняли участь помічник депутата Верховної Ради України В.І. Гудзенка – Є.В. Гудзенко, помічник депутата Київської обласної ради Л.П. Джужика – Т.В. Даценко, представник благодійного фонду «Фортеця» - Л.І. Бондарець, голова районної державної адміністрації О.В. Тертичний, голова районної ради В.П. Малаш, начальник управління агропромислового розвитку Ю.М. Мазурок, керівники та працівники сільськогосподарських підприємств району.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю було відзначено кращих працівників агропромислового комплексу району.

Святковий концерт всім присутнім подарували актори Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 23-06-2016, 12:46

Проведено нараду з керівниками с/г підприємств23 червня 2016 року в актовій залі райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств за участю голови райдержадміністрації О.В. Тертичного, начальника управління агропромислового розвитку Ю.М. Мазурка та начальника Ставищенського РС ГУ ДСНС України у Київській області С.Є. Хівренка.

В ході наради були розглянуті наступні питання:

1.Аналіз роботи агропромислового комплексу Ставищенського району за І півріччя 2016 року.

2.Аналіз стану охорони праці по с/г підприємствах району. Проведення навчання з питань охорони праці. Забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів у 2016 році.

3. Протипожежний захист сільськогосподарських угідь на період жнив.

4. Інше.

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 2-03-2016, 16:04

1 березня 2016 року в актовій залі райдержадміністрації управлінням агропромислового розвитку спільно з Державною фітосанітарною інспекцією проведено навчання працівників, робота яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням та застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

В нараді прийняли участь: начальник управління агропромислового розвитку Мазурок Ю.М., спеціалісти управління агропромислового розвитку, спеціаліст Державної фітосанітарної служби Вергелес В.П., керівники та працівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

В ході навчання були розглянуті наступні питання:

1. Роль, значення засобів хімізації в системі заходів і захисту від шкідників, хвороб, бур’янів і посівів врожаю с/г та інших культур.

2. Класифікація пестицидів і агрохімікатів за призначенням.

3. Правила зберігання, відпуску, траснпортування та застосування пестицидів.

4. Нещасні випадки під час роботи з пестицидами і агрохімікатами та їх розслідування.

5. Характеристика та призначення засобів індивідуального та суспільного захисту від негативного впливу пестицидів та агрохімікатів.

6. Умови, засоби і заходи по знешкодженню траспортних засобів, машин і апаратури, тари, спецодягу, місць складування, проведення робіт.

7. Правила особистої гігієни, перша долікарська допомога, самодопомога при отруєнні пестицидами і агрохімікатами.

8. Охорона атмосферного повітря, грунту, водних джерел від забруднення пестицидами і агрохімікатами.

 

Начальникуправління

агропромислового розвитку Ю.М. Мазурок

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 29-02-2016, 14:38

24 лютого 2016 року в актовій залі райдержадміністрації відбулася нарада з інженерами по охороні праці сільськогосподарських підприємств району.

В нараді прийняли участь: начальник управління агропромислового розвитку Мазурок Ю.М., в.о. начальника відділу охорони праці управління агропромислового розвитку Ошийко Л.М., спеціаліст Державної фітосанітарної служби Вергелес В.П., начальник відділення ФСС ВНВ та ПЗ у Тетіївському районі Щербак С.А, провідний інспектор Ставищенського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, капітан служби цивільного захисту Розуменко С.П., інженери з охорони праці сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

В ході наради були розглянуті наступні питання:

1.Проходження медичного огляду працівників підприємств.

2.Нещасні випадки на виробництві. Підготовка документації по охороні праці на підприємствах району.

3.Робота з пестицидами та отрутохімікатами під час проведення комплексу весняно-польових робіт.

4.Організація роботи по протипожежному захисту на сільськогосподарських підприємствах району.

5.Інше.

 

Начальникуправління

агропромислового розвитку Ю.М. Мазурок

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 19-02-2016, 14:45

Управління агропромислового розвитку Ставищенської райдержадміністрації, на виконання листа голови Київської ОДА Мельничука М.Д. від 18.02.2016 № 11-22/10758, доводить до відому, що відповідно до ст. 19 Закону України «Про зерно та ринок зернав Україні», Постанови Кабінету Міністрів від 12 грудня 2002 року «Про затвердження порядку декларування зерна суб’єктами зберігання зерна», ст. 3-1 Закону України «Про державне регулювання виробництва та реалізації цукру», Постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 року «Про затвердження Порядку декларування наявності цукру», суб’єкти зберігання зерна та цукру повинні подавати до Державної інспекції сільського господарства в Київській області декларації по зберіганню зерна та цукру.

Враховуючи те, що в Державній інспекції сільського господарства в Київській області відбулося скорочення штату працівників і деякі райони залишились без державних інспекторів, декларації про обсяги зберігання зерна та цукру необхідно надсилати до 5 числа кожного місця до Державної інспекції сільського господарства в Київській області за адресою:вул. Олени Теліги,8, м. Київ, 04112 або на електронну адресу: Inspekcija_yakist@ukr.net, тел..: (044) 591-03-43.

 

Начальникуправління

агропромислового розвитку Ю.М. Мазурок

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 12-02-2016, 14:59

В приміщені Київської обласної державної адміністрації за участю департаменту агропромислового розвитку 11 лютого 2016 року відбулася нарада на тему «Інновації в галузі свинарства та залучення інвестицій німецькою компанією «WEDA».

В заході взяли участь: директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Кваша М.М., директор департаменту агропромислового розвитку Шевченко О.О., заступник директора департаменту з питань розвитку тваринництва та рослинництва Кривенда О.М., начальники районних управлінь, керівники сільськогосподарських підприємств та представники німецької компанії «WEDA».

Відкриваючи нараду, Шевченко Олександр Олександрович розповів про розвиток свинарства в Київській області. Зазначив, що в умовах глобалізації економіки стабільний розвиток підприємств галузі свинарства можливий лише на основі рентабельного, конкурентоспроможного товаровиробництва. Що одним із основних стримуючих чинників розвитку є уповільненість інноваційних процесів на більшості підприємств галузі, недостатній вплив інноваційної діяльності на підвищення ефективності виробництва.

Він також відмітив, нагальною є потреба щодо невідкладного здійснення інноваційних перетворень, що дозволили б поліпшити економічні показники підприємств галузі свинарства, наситити ринок свинини продукцією вітчизняного виробництва та задовольнити попит населення, щодо доступної ціни та високої якості продукції.

 

В.о. начальникауправління

агропромислового розвитку Л.М. Ошийко

 

Карпенко Л.М.

22404

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-02-2016, 13:17

02 лютого 2016 року в приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Нововведення в оподаткуванні для сільськогосподарських товаровиробників у 2016 році».

У проведенні семінару взяли участь: директор Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Шевченко О.О., головний редактор журналу «Баланс - Агро» Ткачова Є.В., бухгалтер-експерт Київської редакції ТОВ «Бланс - Клуб» Жураківська О.І., які в своїх виступах довели до відома керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств інформацію про зміни в Податковому кодексі України, що стосуються аграрної галузі, які вступили в дію з 01.01.2016, а саме:

1.Особливості застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ у сільському господарстві з січня 2016 року;

2.Нововведення у 2016 році по майнових податках;

3.Плата за землю;

4.Податок на нерухому майно та інші.

 

В.о. начальникауправління

агропромислового розвитку Л.М. Ошийко