Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Авторизація

Опитування

Оцініть роботу РДА [Всі опитування]

Добре
Задовільно
Незадовільно
Мені байдуже

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: Вчора, 15:59

З 2017 року діє новий порядок організації санаторно-курортного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 23.11.2016 № 854 ,,Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі – порядок).

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: Вчора, 15:30

Тематичні заходи до 85- річчя КиївщиниУ Ставищенському районному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід до 85- річчя з дня створення Київської області. До участі у заході було запрошено голову Ставищенської РДА Олександра Тертичного, учнівство Ставищенського НВК №2, місцевих поетес Ольгу Пустовгар, Лідію Чуприну та Аллу Орел. З вітальною промовою до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Олександр Тертичний : « У різні часи на долю Київщини випаливиснажливі випробування. Її мешканцям довелося пройти черезстрахіття і Голодомору 1932-33 років, зазнати великих людських втрат під час Другої світової війни, пережити одну з найбільших техногенних катастроф світу – вибух на Чорнобильській АЕС. Однак усі ці труднощі було подолано і нині Київщина - сильна, об’єднана та проєвропейськи налаштована громада, яка за соціально-економічним розвитком входить до числа лідерів. І кожен з нас має цим пишатися».На Ставищенській землі , як і на київській проживають істинні патріоти і мужні герої, а ще - талановиті і творчі люди. Саме їх і запросили до слова під час зібрання . Зокрема,свої рядки поезії про Київщину, про Ставищенський край і презентували запрошені на захід поетеси, даруючишколярам у віршованих шедеврахсвою щиру любов до рідної землі. За цікаву і змістовно проведену зустріч запрошеним гостям подякувала від імені учнів директор районного краєзнавчого музею Олена Берідзе, а фото на згадку завершило це чудове зібрання.Тематичні заходи до 85- річчя КиївщиниТематичні заходи до 85- річчя Київщини

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: Вчора, 15:27

Ставищенський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Попружна24лютого рятувальниками Ставищенського районного сектору спільно з представниками сільської ради провели планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Попружна, з метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі людей в таких ситуаціях. Працівники ДСНС провели протипожежні інструктажі з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, перевірили стан печей, оглянули електроприлади та надали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. Також велику увагу звернули на правила поводження з вибухонебезпечними предметами або невідомимипредметами, дії під час аварії з вибухами та пожежами.

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: Вчора, 15:26

Ставищенський район: рятувальники провели профілактичний урок для дошкільнят в с. ПопружнаДСНС завітали до вихованців дошкільного навчального закладу с. Попружна. Рятувальники ознайомили дітлахів з основними правилами безпечної поведінки в побуті, звернувши особливу увагу на заборону використання сірників, запальничок, несправних електроприладів, а також роздали тематичні листівки, з прикладами пожеж, які виникають в житлових приміщеннях.

Разом з дітьми розглянули та обговорили ситуації, коли вогонь може бути небезпечним. Особливий наголос зробили на правилах поведінки під час пожежі.

Проведення профілактичної роботи серед дітей допомагає виховувати культуру життєдіяльності та вміння правильно поводитися у надзвичайних ситуаціях.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: Вчора, 15:15

ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримує субсидію 6378 домогосподарства.

Субсидія не призначається, якщо:

будь-хто іззареєстрованих у житловомуприміщенні
(будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується
плата зажитлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед
зверненням за призначеннямсубсидії (призначенням субсидії без
звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку),
автомобіля, транспортного засобу(механізму), будівельних
матеріалів, інших товарівдовгострокового вжитку абооплатив
послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або
автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому
числі мобільного) зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах
соціальної норми житлата соціальних нормативівкористування
житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із
забезпеченням життєдіяльності, насуму, яка надату купівлі
(оплати) перевищує 50 тис. гривень;

 Виходячи з конкретних обставин, що склалися, на 
підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі
державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у
містах (у разі їх створення) рад або утворених ними комісій
структурні підрозділи з питань соціального захисту населення
можуть призначати субсидії, як виняток, Рішення про призначення
(непризначення) субсидії в таких випадках приймається на підставі
акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.
АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 24-02-2017, 14:38

11-12 лютого 2017 року на базі Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа I ступеня» проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Конкурс проводився за такими етапами: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт; оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін;захист науково-дослідницьких робіт.

На конкурс-захист було представлено роботи 9 учнів загальноосвітніх навчальних закладіврайону: Стеценко Марії та Грабовецької Тетяни (Бесідський НВК), Зінорук Аліни (Красилівський НВК), Левченка Дмитра, Свердлової Наталії, Насадюк Дарії та Винокурової Діани (Ставищенський НВК № 1), Пацелі Катерини та Гриньова Владислава (Ставищенський НВК № 2).

Переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 навчальному році стали:

ІІ місце – Пацеля Катерина, учениця 10 класу Ставищенського НВК № 2, керівник: Животівська Ірина Олександрівна, вчитель правознавства;

ІІІ місце – Свердлова Наталія, учениця 11 класу Ставищенського НВК № 1, керівник: Прищепа Таїса Петрівна, вчитель англійської мови;

ІІІ місце – Грабовецька Тетяна, учениця 11 класу Бесідського НВК, керівник: Забудько Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури.

Вітаємо переможців та їхніх керівників, дякуємо усім учням та педагогам, які стали учасниками ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України у 2016/2017 навчальному році!

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 24-02-2017, 14:37

Практичні заняття учнів загальноосвітніх навчальних закладів району з предмета  "Захист Вітчизни".17.02.2017 року на виконання Плану спільної роботи навчальних закладів Практичні заняття учнів загальноосвітніх навчальних закладів району з предмета  "Захист Вітчизни".Ставищенського району та військової частини польова пошта В2968 на 2016/2017 навчальний рік у Стрижавській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено практичне заняття із "Захисту Вітчизни", у яких взяли участь учні 10-11 класів Гостромогильського НВК, Іванівської та Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час заняття розглянуто такі питання:

– стрілецька зброя та поводження з нею;

– основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях;

– основи медичних знань і допомоги.

Значну частину часу було відведено вивченню зброї, практичному ознайомленню з будовою автомата та відпрацюванню навичок його розбирання та збирання. .

Навчальні заняття провели військовослужбовці з використанням навчально-матаріальної бази військової частини – польова пошта В2968.

Адміністрація Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів, викладачі предмета "Захист Вітчизни", учні подякували військовослужбовцям за захід, спрямований на підготовку учнів до оволодіння військовими професіями, формування готовності до служби в армії, мотивацію молоді до військової служби.

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 24-02-2017, 14:30

Заходи по попередженню занесення збудника Африканської чуми свиней  на територію районуУ зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней, яка склалася на території України та Київської області, та забезпечення виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській облдержадміністрації від 24 січня 2017 року, виникло термінове скликання засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ставищенській районній державній адміністрації, яке відбулося 10 лютого 2017 року.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Ставищенському районі Коберник С. П. доповів про епізоотичну ситуацію в країні, та звернув особливу увагу на важливості проведення всіх заходів направлених на недопущення занесення африканської чуми на територію району. З метою попередження занесення збудника африканської чуми свиней на територію району,покращення епізоотичної ситуації щодо сказу тварин та приведення у відповідність до чинного законодавства організації поводження з відходами тваринного походження, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Ставищенській районній державній адміністрації вирішила вжити ряд заходів, зокрема: за участю керівників великотоварних свинарських господарств розробити та впровадити програми щодо створення навколо таких господарств буферних зон не менше 3 км вільних від поголів’я.

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 24-02-2017, 14:28

Новини районного краєзнавчого музею«Київська область, як адміністративно-територіальна одини­ця в складі України, утворилася 27 лютого 1932 року. Вона роз­ташована на півночі України, у басейні середньої течії Дні­пра. Більша частина області розташована на Правобережжі (а це - 18 районів), 6 районів – на Лівобережжі. Північна межа Ки­ївської області збігає­ться з Державним кордоном України, че­рез який забезпечує­ться її зв»язок з Го­мельською областю Білорусії. З північного сходу Київщина межує з Чернігівською, зі сходу – з Чернігів­ською і Полтавською областями, на півде­нному сході та на півдні сусідня область – Черкаська, на пів­денному заході – Він­ницька, на заході та північному заході Житомирська» - саме так розпочала свою лекцію екскурсовод музею Олена Михайлівська в Ставищенському НВК №1 для учннів 7 – класу.

На лекції, разом з дітьми, були пригадані відомі особистості області, пам»ятки культури, значення та зміст символіки Київщини, поговорили про минуле, теперішнє та помріяли про майбутнє краю.

Сьогодні національне виховання є певним ґрунтом у справі зміцнення моральних сил дитини і оновлення, відродження душі народу. Кожна людина має своє коріння. Гармонійно розвинену особистість не можна уявити без глибоко усвідомленого почуття національної гідності. Навчання дітей історії рідного краю - це перші сходинки до національного усвідомлення. Людина лише тоді стає активним членом суспільства, коли досконало знає, хто вона, якого вона роду.

Директор Ставищенського районного

краєзнавчого музею Олена Берідзе

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 23-02-2017, 09:46

Новини Ставищенського районного краєзнавчого музею: виставка «Київщина  - очима дітей» до 85-річчя Київської області27 лютого 2017 року Київщина святкуватиме своє 85-річчя!Новини Ставищенського районного краєзнавчого музею: виставка «Київщина  - очима дітей» до 85-річчя Київської області Ставищенський районний краєзнавчий музей активно долучився до святкування цієї знаменної дати. Протягом лютого місяця працівниками музею було проведено цілий ряд заходів.

22.02.2017 року до музею завітали вихованці Ставищенської дитячої школи мистецтв на чолі з директором закладу Кравчук Жанною Володимирівною та вчителем класу образотворчого мистецтва Машко Ольгою Георгіївною. Роботи маленьких художників цього тижня експонуються в Ставищенському районному краєзнавчому музеї з метою висвітлити красу нашого рідного краю - Київщини. Виставка має назву «Київщина очима дітей». Відвідувачі музею в захваті від дитячих робіт, але це не дивно, тому, що діти вклали в них свою душу.

Директор Ставищенського районного

краєзнавчого музею Олена Берідзе