Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Авторизація

Рекомендуємо

ПогодаАвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 21-06-2017, 10:42

Інформація стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надаватимуть підприємства-надавачі послуг на запит органу соціального захисту населення (пункт 13 Положення).

За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається, про що управління соціального захисту населення має поінформувати громадянина. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення комісії за наявності поважних причин.

 

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 16-06-2017, 15:21

В зв»язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України №854 від 23.11.2016р. „Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. З 2017 року передбачено запровадження нового порядку забезпечення санаторно-курортним оздоровленням постраждалих громадян внаслідок Чорнобильської катастрофи. Згідно даного порядку постраждалі мають право: вільного вибору ними санаторно-курортного закладу.

Мінсоцполітики ініціювало прийняття такого рішення з метою надання можливості найбільш соціально-вразливій категорії осіб вибирати за бажанням будь-який заклад України для санаторно-курортного лікування або отримувати грошову компенсацію замість санаторно-курортної путівки.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 15-06-2017, 09:18

В серцях і книгах пам'ять про війнуПід час Другої світової війни українці проявили неповторну мужність і героїзм,В серцях і книгах пам'ять про війну відстоюючи волю і незалежність України на фронтах війни, у партизанських загонах, підпіллі. До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Ставищенській центральній районній бібліотеціоформлено виставку-пам’ять «Шляхами болю й перемоги», де представлено документальні та художні твори про лихоліття війни. Читачі знайомляться з книгами, в яких висвітлюються сторінки історії Другої світової війни, роки окупації в Україні, героїчні подвиги наших земляків. Бібліотекар Дишлюк О.І. з читачами юнацького віку провела бліц - інформіну «Ставищенщина в роки Другої світової війни».

 

Пацеля В.О.- завідуюча відділом обслуговування читачів центральної районної бібліотеки

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 14-06-2017, 11:13

Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави

Восени 2016-го Уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряд Володимира Гройсмана виконав – найближчим часом енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави. Кабінет Міністрів України 26 квітня 2017 року прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій, ініційований Прем’єр-міністром України В.Гройсманом, передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Це небагато, але це те, що може дозволити собі Державний бюджет на даний момент. В майбутньому, коли економіка України запрацює на повну, Уряд зможе запропонувати українцям більші грошові стимули економити дорогі енергоносії й глобальніший проект монетизації субсидій.

Після закінчення опалювального сезону 2016-2017рр. організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг у нашому районі, а саме: ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО», Ставищенським ЖКП, ФОП Кононюк В.Л. було проведено перерахунокневикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення які повертаються підприємствами-надавачами такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідкувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення, а також в сільських та Селищній Радах, де є списки громадян на рахунках яких залишилися невикористані суми субсидій.

На сьогоднішній день звертатися до органів соціального захисту населення не потрібно.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи чи поштового відділення, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Звертаємо увагу, що впродовж червня поточного року в засобах масової інформації з цього питання будуть надані додаткові роз’яснення.

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 13-06-2017, 14:58

Департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації інформує, що на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (http://www.minagro.gov.ua) розміщена інформація про перелік техніки з 20% компенсацією.

Комісія при Мінекономрозвитку затвердила перелік сільськогосподарської техніки українського виробництва, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

За цією програмою на 2017 рік виділено 550 млн. грн. у рамках держпідтримки аграрних виробників.

До зазначеного переліку увійшло 40 українських виробників – майже 800 видів і марок техніки та обладнання. Серед них, зокрема, ПАТ «Харківський тракторний завод», ДП «ВО Південний машинобудівний завод ім. Макарова», ТОВ «НВП БілоцерківМАЗ», ПАТ «Бердянські жниварки», ТОВ «Оріхівсільмаш», ТОВ «Союз-спецтехніка» та інші.

З повним переліком техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету можна ознайомитися за посиланням.

Компенсація за придбану українську сільськогосподарську техніку відбувається відповідно до постанови "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва ” від 01 березня 2017 року № 130.

Для отримання компенсації необхідно:

1. Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, через державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк.

2. Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме:

- копію платіжного доручення.

- акт приймання-передачі техніки та обладнання.

- свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

3. Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації.

4. Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників та у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.

5. Відповідно до помісячного розпису, доведеного Мінфіном, фінансування програми передбачено на IV квартал поточного року.

Нагадаємо, що компенсацію за придбання сільгосптехніки українського виробництва було збільшено з 15% до 20%.

Довідково:

Комісія діє на основі Положення, яке затверджене наказом Мінекономрозвитку від 13.04.2017 №566. Персональний склад Комісії затверджений наказом Мінекономрозвитку від 18.05)2017 №717.

З персональним складом комісії можна ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/2rH8249

 

Начальник управління Ю.М. Мазурок

Ошийко

22404

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 13-06-2017, 14:44

На засіданні колегії РДА13 червняголова Ставищенської РДА Олександр Тертичний провів засіданняНа засіданні колегії РДА колегії Ставищенської РДА. На зібранні опрацювали питання про стан підготовки сільськогосподарських підприємств Ставищенського району до збирання ранніх зернових культур та формування регіональних ресурсів в 2017 році, про організацію охорони врожаю від пожеж в період жнив 2017 року. Також на колегії йшла мова про внесення змін до рішення сесії Ставищенської районної ради від 22.12.2016 № 141 ,,Про районний бюджет Ставищенського району на 2017 рік”, про внесення змін до рішення сесії Ставищенської районної ради від 15.07.2016 № 81 (із змінами) ,,Про прийняття міжбюджетних трансфертів на здійснення видатків місцевих бюджетів на 2017 рік”. Заслухали члени колегії і інформацію про організацію оздоровлення дітей Ставищенського району у 2017 році.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 9-06-2017, 15:24

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання  «Агро-2017»З 3 по 10 червня на території Національного комплексу «Експоцентр України»Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання  «Агро-2017» проходить міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «Агро-2017».

На виставці представлені новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція, рибне господарство.

Ставищенський район на виставці представило товариство з обмеженою відповідальністю «Комбінат здорового харчування» - це підприємство, оснащене сучасним обладнанням, що почало роботу в 2012 році.На відміну від більшості традиційних українських виробників, «Комбінат здорового харчування» – це вертикально інтегрований холдинг,що об'єднує у собі весь ланцюжок виробництва продукції, її переробку і реалізацію.

Під час відкриття"Агро-2017" встановили новий рекорд – "Найвищий в Україні коровай". Витвір кулінарного мистецтва, а саме коровай вагою понад 500 кілограмів виготовив ПАТ "Київхліб".

 

Начальник управління Ю.М. Мазурок

Ошийко

22404

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 9-06-2017, 14:54

Управління агропромислового розвитку повідомляє, що 15 червня 2017 в м. Києві на базі Інституту фізіології рослин і генетики НАН України (вул. Васильківська, 31/17), відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Основні засади стабільного виробництва продукції рослинництва та роль нових сортів зернових культур у збільшенні виробництва зерна та насіння».

Початок реєстрації о 09:00год.

Програма додається.

 

Додаток: на 2 арк.

Начальник управління Ю.М. Мазурок

Ошийко

22404

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 9-06-2017, 14:51

 

Семінар на базі ТДВ «Терезине» «День канадського молока»Управління агропромислового розвитку повідомляє, що 14 червня 2017 року на базі ТДВ «Терезине» відбудеться семінар на тему: «День канадського молока».

Початок роботи семінару 14 червня 2017 року о 10.00 год., реєстрація учасників з 9.00 год., за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт. Терезине.

Попередня реєстрація для участі за телефоном 098042-42-48 (Сергій).

Програма семінару додається.

 

 

 

Начальникуправління Ю.М. Мазурок

 

 

Ошийко Л.М.

22404

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 9-06-2017, 14:51

 

Семінар на базі ТДВ «Терезине» «День канадського молока»Управління агропромислового розвитку повідомляє, що 14 червня 2017 року на базі ТДВ «Терезине» відбудеться семінар на тему: «День канадського молока».

Початок роботи семінару 14 червня 2017 року о 10.00 год., реєстрація учасників з 9.00 год., за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт. Терезине.

Попередня реєстрація для участі за телефоном 098042-42-48 (Сергій).

Програма семінару додається.

 

 

 

Начальникуправління Ю.М. Мазурок

 

 

Ошийко Л.М.

22404