Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Авторизація

Рекомендуємо

Погода


АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 26-04-2017, 13:46

Закон України «Про оцінку земель» (далі – Закон) визначає, що грошова оцінка земельних ділянок залежно від призначення та порядку проведення поділяється на два типи: нормативну та експертну.Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.Експертна грошова оцінка земельних ділянок та прав на них проводиться з метою визначення вартості об’єкта оцінки. Цей вид грошової оцінки використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них.Нормативну грошову оцінку земельних ділянок проводять юридичні особи, які є розробниками документації із землеустрою.Експертну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють суб’єкти оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до вимог цього Закону, Закону України «Про оцінку майна, майнових прав і професійну оціночну діяльність в Україні», а також інших нормативно-правових актів.За результатами проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту складається технічна документація, яка затверджується сільською, селищною, міською радою. Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель. За результатами проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок складається звіт.Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки громадяни можуть отримати виключно через Центр надання адміністративних послуг

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 25-04-2017, 14:07

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВ ЗБОРИ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ19 по 21 квітня 2017 року на виконання програми НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВ ЗБОРИ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВпредмета "Захист Вітчизни" у 2016/2017 навчальному році та Плану спільної роботи навчальних закладів району та військової частини – польова пошта В2968 з відбулися навчально-польові збори учнів 11 класів.

Навчально-польові збори проведено з метою формування готовності молоді до захисту Батьківщини, практичного закріплення військових знань та навичок з предмета "Захист Вітчизни", відпрацюваннядій в умовах надзвичайних ситуацій.

У ході практичних занять, що проходили на базі військової частини пп В2968, юнаками вивчено будову зброї і боєприпасів, відпрацьовано стройові прийоми та рухи зі зброєю та без зброї, дії солдата в бою у складі бойових груп та відділення.

При підведенні підсумків навчань командування військової частини відзначило значний вклад відділу освіти та загальноосвітніх закладів району в підготовці учнів до захисту Вітчизни. Як відзначив командир військової частини полковник Фещенко С.М., юнаки повністю виконали поставлені перед ними завдання та з честю пройшли навчально-польові збори, після чого можна з впевненістю стверджувати, що у загальноосвітніх закладах району виховано захисників Вітчизни.

Учнів, які проявили високі знання та наполегливість під час польових зборів, командуванням військової частини нагороджено грамотами. НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВ ЗБОРИ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ

 


АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 24-04-2017, 10:16

Порядок призначення та надання населенню субсидій, який міститься в Постанові КМУ № 848 від 21.10.1995 року постійно зазнає змін.

 

Останні зміни до Постанови КМУ № 848 набули чинності 21 вересня 2016 року.

 

Для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на 1 січня року, за який враховуються доходи, без урахування податку з доходів фізичних осіб, а також розмірів державної соціальної допомоги, що виплачується структурними підрозділами з питань соціального захисту населення (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг).

 

До сукупного доходу не враховуютьсясплачені особою аліменти, доходи від розміщення депозитів, оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків.

 

 

На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримує субсидію6380 домогосподарств.

 

 

 

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 20-04-2017, 11:14

В рамках реалізації норм законодавства визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231.З 8 травня 2017 року суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, визначених у цьому Переліку, зобов’язані в обов’язковому порядку використовувати реєстратори розрахункових операцій. Прийняття постанови Уряду сприятиме посиленню захисту прав споживачів, зокрема щодо проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів. смотреть фильмы онлайн бесплатно2.doc [313.5 Kb] (cкачувань: 4)

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 20-04-2017, 11:09

Роз»яснення

ДОВІДКА З ДЕРЖАВНОЇ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗЕМЕЛЬ ТА РОЗПОДІЛ ЇХ ЗА ВЛАСНИКАМИ ЗЕМЕЛЬ, ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМИ, УГІДДЯМИ (ЗА ДАНИМИ ФОРМИ 6-ЗЕМ)

Для чого потрібна довідка 6-зем?

По-перше, довідка є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Вона містить інформацію за рахунок яких угідь надається земельна ділянка (вид, категорія), яка форма власності на даний час, віднесені землі до особливо цінних земель чи ні, чи є якісь обмеження.Також довідкку отримують якщо фізична чи юридична особа вже є власником чи користувачем земельної ділянки.

Де отримати довідку?

Оримати довідку можливо у відділі чи управління Дергеокадастру по місцю розташування земельної ділянки. Документи подаються особисто заявником (уповноваженою особою) через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги з отримання довідки за даними форми 6-зем (згідно інформаційної картки ЦНАП):

заява (довільної форми із зазначенням контактного телефону);

копія паспорту та ідентифікаційного коду або свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, що є власником або користувачем, або правонабувачем земельної ділянки (довіреність, копія паспорту та ідентифікаційного коду довіреної особи);

схема розташування земельної ділянки (землевпорядна документація – за наявності, яка під час видачі довідки повертається заявнику);

державний акт на землю садового товариства та довідка про членство у садовому товаристві (у випадку, коли ділянка знаходиться в межах садового товариства);

копія наявного правовстановлюючого документу на земельну ділянку (державного акта, свідоцтва про право власності, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договору оренди тощо).

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 19-04-2017, 11:16

Порядок призначення та надання населенню субсидій, який міститься в Постанові КМУ № 848 від 21.10.1995 року постійно зазнає змін. Останні зміни до Постанови КМУ № 848 набули чинності 21 вересня 2016 року. Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання, з урахуванням пільг, перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу. Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу. Субсидія призначається особі, яка зареєстрована у будинку (квартирі) та на яку відкрито особові рахунки по сплаті за житлово- комунальні послуги. В окремих випадках на підставі рішення місцевого органу влади або утвореної ними комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися особі,яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла , якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію. Право власності на призначення субсидії не впливає. Тобто, за призначенням житлової субсидії може звернутися особа (не власник), яка зареєстрована у будинку (квартирі) і на яку відкрито, в тому числі, особові рахунки, або особа, яка не зареєстрована у будинку (квартирі), при наявності договору найму (оренди) житла і на яку переведено особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг. Субсидія є безповоротною і її отримання не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності житла. На сьогоднішній день у Ставищенському районі отримує субсидію 6382 домогосподарства.

 

Начальник УСЗН Р.О.Крук

Вик. Михальчук Ж.Г.

5-18-33

 

 

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 18-04-2017, 11:38

Законом України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" передбачено виплату державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, механізм якої визначено Порядком надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. Даним Порядком передбачалось, що фізична особа-підприємець, яка щоквартально подає довідку про відсутність доходів від зайняття підприємницькою діяльністю, має право одержувати надбавку на догляд за дитиною-інвалідом. У разі її неподання виплата надбавки на догляд за дитиною-інвалідом припиняється. Тобто надбавка на догляд за дитиною- інвалідом призначалась фізичним особам-підприємцям, які звітували органу державної податкової служби про відсутність доходів від зайняття підприємницькою діяльністю. Дана норма була актуальною, оскільки фізичні особи-підприємці, відповідно до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (далі-Закон) (до набуття чинності Законом 6 грудня 2016 року № 1774-8) мали право сплачувати єдиний внесок при відсутності доходів, але не зобов’язані були це робити. Відтак ті, хто не сплачували внески, не являлися застрахованими особами і прирівнювалися до непрацюючих осіб, які мають право на надбавку на догляд. Разом із тим, Верховна Рада України 6 грудня 2016 року прийняла Закон України № 1774-8 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким встановила, що з 01 січня 2017 року у разі, якщо фізичними особами- підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, не отримано дохід(прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску. В той же час Законом передбачено, що від сплати єдиного внеску звільняються фізичні особи-підприємці, які є особами з інвалідністю або пенсіонерами за віком та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідно фізичні особи-підприємці (крім фізичних осіб-підприємців, які є особами з інвалідністю або пенсіонерами за віком та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, а також добровільно не сплачують єдиний внесок) з 01 січня 2017 року втратили право на отримання надбавки на догляд за дитиною-інвалідом, оскільки вони, сплачуючи внески, отримали статус застрахованих осіб.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 18-04-2017, 11:31

Нам права не дано на забуттяЗ метою вшанування громадян України, які під час Другої світової війни Нам права не дано на забуттяпостраждали від нацистських переслідувань, 11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів.14 квітня у Ставищенському НВК №1 пройшли уроки пам’яті « Нам права не дано на забуття» для учнів 9-10 класів за участю Олега Анатолійовича Васильєва, екскурсовода районного краєзнавчого музею. Учнів вразили документальні кадри фільму та свідчення очевидців страшних злочинів нацистів проти людства. Уроки завершилися закликом пам’ятати ті жорстокі часи, щоб не допустити повторення тих жахіть.

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 14-04-2017, 11:04

Спорт - запорука здоров’яЖиття - це багатство, яке дається кожному із нас батьками. Спорт - запорука здоров’яПотрібно, щоб воно було красивим і щасливим, а це можливо за умови міцного здоров’я. Однією із складових здоров’я є фізична активність - спорт.

В Ставищенській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу цікавих зустрічей «Найцінніший дар – життя», на якому були присутні старшокласники Ставищенського НВК №1 (кл. керівники Тисячна Л.В., Антонюк І.А.)

На захід було запрошено голову Ставищенської районної ради Малаша В.П., голову селища Кошинського В.Я., начальника відділу культури, молоді і спорту Ставищенської РДА Лук’янець Н.І., голову районної організації фізкультури і спорту товариства «Колос» Дзисюка С.В., сім’ю ветеранів спорту, відмінників освіти України -О.Г.Щербину і майстра спорту з волейболу А.І.Щербину, спортивну сім’ю Володимира і Алли Коляди, помічника депутата Київської обласної ради Джужика Л.П. Даценко Т.В., місцеву поетесу Пустовгар О.Я. Спортивна сім’я Щербин представила грамоти, кубки, медалі, особисті речі, фотографії, значки, книги з домашнього музею.

Ведучі заходу бібліотекарі Ященко Л.М., Дишлюк О.І. познайомили присутніх з біографіями запрошених гостей, їх спортивнимжиттям, доповненням до їх виступів були цікаві розповіді гостей про участь у районних та обласних змаганнях, досягненнях, нагородах, про учасників волейбольної команди «Перлина», футбольної команди «Любомир». Виступи гостей супроводжувались показом фото на екрані.

Працівники бібліотеки та гості свята висловлюють вдячність за спонсорську підтримку та допомогу у спортивному житті району депутату Київської обласної Ради Джужику Л.П.Спорт - запорука здоров’я

 

Пацеля В.О.- завідуюча відділом обслуговування читачів центральної бібліотеки

АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 14-04-2017, 09:56

Відбулася народознавча година «Світле свято Великдень»Є багато свят, які люблять зустрічати українці, але одним з головних є Відбулася народознавча година «Світле свято Великдень»весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Щороку напередодні Великодня для користувачів Ставищенської районної дитячої бібліотеки проводяться святкові заходи . Так з учнями 2-А класу НВК № 2 відбулася народознавча година «Світле свято Великдень» (вихователь Шевчук Олена Валентинівна).

Бібліотекар Н. І. Шушківська розповіла про історію свята, традиції святкування Великодня і легенду про першу писанку.

Діти читали вірші, співали народні пісні про Великдень, грали в ігри та активно відповідали на питання Великодньої вікторини. А юні артисти лялькового театру показали виставу «Великодня казка».Відбулася народознавча година «Світле свято Великдень»Відбулася народознавча година «Світле свято Великдень»