Налаштування

Размір шрифту:
Кольори
Зображення

Параметри

Звичайна версія

 

Організатори проєкту “Менеджмент 24/7. громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з міжнародним музичним фестивалем “Файне Місто” за підтримки Українського культурного фонду запрошують представників музичного мистецтва з усіх регіонів України взяти участь у проєкті.

Повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно звернутися тим, чиї справи розглядала комісія: орендарям житла, внутрішньо переміщеним особам, а також домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни в складі сім'ї та в складі зареєстрованих.

54Працівниками Ставищенського районного сектору ГУ ДСНС України  у Київській області,  депутатським активом, проведено комплексне відпрацювання об’єктів та житлових будинків, які розташовані на території Гостромогильської сільської ради.

sm18 жовтня о 01 год. 56 хв. на пункт зв’язку 8- Державної пожежно-рятувальної частини смт Ставище надійшло повідомлення про загоряння сміття за селом Розкішна.

         97За минулий тиждень у період з 14 жовтня по 21 жовтня 2019 року на території Ставищенського району виникло 10 пожеж: 2 з яких на приватні житлові будинки. 

IMG 20191021 115751 compress2821 жовтня 2019 року в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальникики Ставищенського району завітали до вихованців НВК с. Іванівка.  У ході проведення заходу рятувальники розповіли про їхню роботу, продемонстрували дітлахам свою техніку, аварійно-рятувальне обладнання та навички володіння ним.