Налаштування

Размір шрифту:
Кольори
Зображення

Параметри

Звичайна версія

2 листопада  2017 року відбудуться   громадські слухання з питань охорони громадського порядку за участю голови Ставищенської райдержадміністрації О.В Тертичного;  начальника Ставищенського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Київській області А.А.Барчукова;  дільничих офіцерів патрульної поліції Ставищенського відділення поліції  в

с. Василиха  9.00 в приміщенні сільської ради

с. Торчиця 10.00 в приміщенні сільської ради

с. Стрижавка  11.00 в приміщенні сільського будинку культури

с. Сухий Яр 12.00 в приміщенні сільської ради

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідних населених пунктів  на адресу Ставищенська районна державна адміністрація, вул. Цимбала Сергія, 35/1, смт. Ставище. Київської області, електронна адреса  (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Завдяки указу Міністерства оборони України жінки отримали можливість займати додатково 63 військові посади в рядах Збройних сил України.

medrefВерховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Відповідно до рішення експертної комісії конкурсу та наказу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації «Про підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2017 році» від 04.09.2017 №279 переможцями конкурсу визнано:

      Субсидія    для   відшкодування   витрат   на   оплату
житлово-комунальних  послуг призначається з місяця звернення за її
призначенням  до  дати  закінчення  опалювального  сезону,  але не
більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

j2В бібліотеці – філії с.Винарівка  проведено літературну годину «Покрова – свято козацьке» з учнями 5-9 класів.