Налаштування

Размір шрифту:
Кольори
Зображення

Параметри

Звичайна версія

“Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям”

  Внесено до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250 такі зміни:

1. Пункт 25 доповнено абзацом такого змісту:
“у разі припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, з причин, передбачених абзацами сімнадцятим (крім припинення реєстрації у разі працевлаштування самостійно), дев’ятнадцятим - двадцять другим підпункту 1 і підпунктом 2 пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 198 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 26, ст. 859), - з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості.”.

  1. Пункт 27 доповнено абзацом такого змісту:
    “Інформування органів соціального захисту населення стосовно дотримання безробітним працездатним членом малозабезпеченої сім’ї законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню та припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї, здійснюється центрами зайнятості до 10 числа місяця, що настає за звітним”.

 

         

    Згідно постанови Кабінету Міністрів № 848 від 21.10.1995 р.( із змінами та доповненнями), а саме № 300 від 26.04.2017 р. після  закінчення  опалювального  сезону  невикористана  сума субсидії   для   відшкодування   витрат   на   оплату   послуги  з централізованого  опалення  (теплопостачання), постачання холодної
та   гарячої   води   і   водовідведення,   послуг   з   газо-  та електропостачання    для    індивідуального   опалення   (в   разі використання     природного     газу/електричної    енергії    для індивідуального    опалення)    повертається    підприємством    -
виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на
підставі  акта  розрахунку  загального  обсягу  невикористаних сум
субсидії. 

 

На виконання ст. 27 Закону України «Про рослинний світ» та ст. 39, Закону України «Про тваринний світ» в частині заборони випалювання сухої природної рослинності без відповідних дозволів сектор цивільного захисту населення районної державної адміністрації наголошує на небезпеці неконтрольованого та навмисного спалювання стерні та післяжнивних решток на полях сільськогосподарських підприємств.
Нагадаємо, що протиправне спалювання несе безпосередню загрозу як поверхневому шару ґрунту - вогнем знищуються усі добрива та мінерали, що вплине на неврожай в наступному році, так і несе загрозу сусіднім нескошеним полям і лісосмугам. Адже при сильному вітрі вогонь легко може перекинутись на зелені насадження та незбирані поля.
Після стерилізації ґрунту, внаслідок спалювання стерні, відбувається активізація заселення цієї його частини мікроорганізмами.
Через відсутність органічної маси, що була знищена при спалюванні стерні, мікроорганізми розпочинають активно використовувати гумус для підтримки своїх життєвих процесів, що призводить до його знищення і втрати родючості. Якщо ґрунт втрачає свою родючість він перестає бути ґрунтом.

Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття в лісі, не створюйте смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Адже це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків, під час яких знищуються житло, інші матеріальні цінності та гинуть люди..


Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».
Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

к1к218 травня в адмінбудинку відбулося засідання колегії Ставищенської РДА. Провів зібрання голова Ставищенської РДА О.Тертичний . Члени колегії опрацювали питання  підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Ставищенського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року та забезпечення пільгових категорій населення паливом і субсидіями, підготовки сільськогосподарських підприємств Ставищенського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

г1

г2

У четвер, 17 серпня 2017 року відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку за участю голови Ставищенської райдержадміністрації О.В Тертичного; начальника Ставищенського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Київській області А.А.Барчукова; дільничих офіцерів патрульної поліції Ставищенського відділення поліції в с. Брилівка, с. Попружна, с. Станіславчик, с. Гейсиха. На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності у вказаних населених пунтах; пріоритетних завдань на 2017 рік; внесення пропозицій щодо стану правопорядку та зауважень, які стосувалися переважно оперативності реагування працівників поліції на здійснення крадіжок. Під час проведення громадських слухань було проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населених пунктів.

т1Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.

Сьогодні, станом на кінець II кварталу 2017 року, 1635 домогосподарств встановили сонячні панелі. Це майже в 4 рази більше ніж рік тому.