Налаштування

Размір шрифту:
Кольори
Зображення

Параметри

Звичайна версія

shil19 грудня виповнилося б 100 років від Дня нродження  нашому пошанованому земляку Шилу Петру Андрійовичу,  з нагоди чого в смт Ставище було проведено заходи по вшануванню  .

     Для підприємств, в яких працюють особи із статусом постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, підготовлено оновлені форми документів, які подаються до місцевих управління праці та соціального захисту населення.

prav1Важливою  умовою розбудови правової та демократичної держави в Україні є формування високого рівня правової свідомості та культури серед молоді. В рамках Всеукраїнського тижня  права у Ставищенській центральній районній бібліотеці для старшокласників Ставищенського  НВК№1(вчитель Бабушкіна Т.П) проведено правову годину спілкування «Права і обов′язки в твоєму житті».

14Шановні працівники та ветерани  місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Саме Вам територіальні громади довірили представляти їхню волю, захищати інтереси, відстоювати право жити в демократичній,правовій державі.

3Сьогодні , напередодні Дня місцевого самоврядування вітання на свою адресу отримували працівники Ставищенської селищної ради. До зали НВК №1 завітали поважні гості аби висловити у переддень свята свої найщиріші слова подяки.

129Сьогодні голова Ставищенської РДА В.Репета провів робочу зустріч з представниками землевпорядних організацій району, працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками агроформувань.