Налаштування

Размір шрифту:
Кольори
Зображення

Параметри

Звичайна версія

777Сьогодні, 16 серпня, з метою перевірки готовності до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, голова Ставищенської РДА В.Репета , начальник відділу освіти Ставищенської РДА О.Плахотнюк, провідний фахівець відділу Держнагляду та дотримання санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Ставищенському районі М.Тимченко, спеціалісти відділу освіти Ставищенської РДА Л.Філончук та В.Гуртовенко продовжили об'їзд навчальних закладів району.

23415 серпня о 17.49 на 135-му км автодороги Київ-Одеса поблизу с. Сніжки Ставищенського району з’їхала в кювет та перекинулась автоцистерна з бензином (ємністю 38 куб. м).

 

Процес діджиталізацї в нашій країні набирає обертів. Компанії активно впроваджують цифрові інструменти, переводять свою діяльність в онлайн і розширюють  можливості завдяки масовому використанню людьми сучасних ґаджетів.

 

На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації. 

До уваги мешканців

  с. Сніжки та с. Юрківка Ставищенського р-ну!

                20 серпня 2019 року з 09.00  год. до 12.00  год. відбудеться прийом    громадян  спеціалістами  Ставищенського відділу обслуговування громадян за адресою:

с. Сніжки в приміщенні  Сніжківської с/ради о 09.00 годині.

с. Юрківка в  приміщенні  Юрківської с/ради о 11.00 годині.

Ставищенський відділ обслуговування

громадян (сервісний центр) 

45Сьогодні, 15  серпня, з метою перевірки готовності до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, голова Ставищенської  РДА В.Репета , начальник відділу освіти Ставищенської РДА О.Плахотнюк, провідний фахівець відділу Держнагляду та дотримання  санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Ставищенському районі М.Тимченко, спеціалісти відділу освіти Ставищенської РДА Л.Філончук та В.Гуртовенко  розпочали  об'їзд навчальних закладів району.